Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen szituba?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen szituba? Hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy ruhás boltba és,amikor bementem már elsőre feltűnt ,hogy ott áll egy nagyon helyes biztonsági őr. Sajna a nevét nem láttam. Viszonylag gyakran járok oda ,de őt még sosem láttam ott. Mindig más őr áll ott. Szóval nagyon helyes volt. És tetszik is. Mit csináljak? Hogy találjak rá újból szerintetek?
2018. jún. 2. 10:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak a kreténnek aki átrakatta a tini kategóriába. JELZEM NEM VAGYOK TINI!!
2018. jún. 2. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig agyilag tini vagy (elnézést kérek a tiniktől), vagy annyi se...
2018. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna ,hogy itt értelmes választ nem kapok....
2018. jún. 2. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂😂

Legközelebb nézz be a boltba mást úgyse tudsz csinálni

2018. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!