Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexeteket hogy bírtátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexeteket hogy bírtátok? Mennyi idő után élveztetek el és hànyszor a szüzességetek elvesztésénél? Hány évrsek voltatok és mennyi a lány? Hány fiuval volt elöttetek?

Figyelt kérdés
Lányok is irhatnak ha voltatok már szűzoltók...
2018. máj. 18. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első alkalommal már a behatoláskor elmentem... de aztán amikor 10 perc múlva újra próbáltuk már jó volt, sőt a csaj el is élvezett, ami azért jó érzés volt :D

Előttem szerinem 2 sráccal volt, én szűzzel sosem voltam...

2018. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, egy szűz sráccal voltam, vicces volt az első, de utána már jobban bírta. Miért kérdezed?
2018. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 évesek voltunk, egy iskolai táborban történt az akkori barátnőmmel, mindketten szűzek voltunk. Kétszer szeretkeztünk, első alkalommal két percig bírtam, utána vagy 20 percig. Két évig jártunk.


22F

2018. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16évesek voltunk és mindketten szüzek, többszöri próbálkozás után tudtunk csak lefeküdni mert a barátom annyira rástresszelt hogy nekem fájni fog hogy fel se állt neki. Mikor megtörtént az első nem élvezett el annyira lassan csináltuk.

23/l

2018. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!