Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy lánnyal az interneten?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyan lányokkal beszélgettem akik távol laktak és nem sok esély volt rá hogy legyen köztünk valami de most találkoztam valakivel akire van esély és épp ezért egyszerűen nem tudok vele beszélgetni. Ideges vagyok. Kérlek segítsetek.

2018. jún. 3. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Próbálj kicsit távolabb látni a farkadnál és legalább imitáld, hogy érdekel a csaj személyisége.
2018. jún. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ő sem másabb mint a többi, eleinte ne azt nézd hol lakik, inkább a személyiségét, nagyon gyorsan úgysem kerülsz vele ágyba. :P
2018. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válaszoljak is a kérdésre: hobbi, gyerekkor, egymás, valamilyen társasági réteg, közös foglalkozások, állatok és még lehetne bőven sorolni.
2018. jún. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!