Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy osztytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy osztytársammal, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon sok ilyen kérdés van. Az a helyzet, hogy bejö egy fiú osztálystársam, korábban évfolyamtársam volt. Nem igazán szoktunk beszélni. Barátnőm mondta, hogy lehet, hogy bejövök neki, mert többször figyel. És már én is észrevettem, és már elég sokszor szemeztünk is, mintha keresné a szemkontaktust. Szeretnék vele beszélgetni és jobban megismerni, bár elég "félén" vagyok ilyen téren. Csomószor már elhalasztottam a lehetőséget, hogy beszélgessek vele. Holnap lenne alkalmam, nem szeretném megint elhalasztani. Mit mondhatnék neki/miről beszélgethetnénk? Mert az érdeklősésről furcsa lenne, mert tudom mit sportol meg naggyából ezeket a dolgokat tudom. Vagy a szemezésen kívül milyen jelet adhatnék neki? Vagy én honna tudhatom, ha többet érez, vagy mire érdemes figyelni?

Köszönöm előre a válaszokat :)

15L



2018. márc. 8. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Vektoriális szorzat kiterjesztése magasabb dimenziójú vektorterekre. Szerintem eléggé izgalmas téma.
2018. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Ne beszélgessetek, elég a szavakból, itt a tettek beszèlnek. Xd
2018. márc. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!