Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az ehhez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne az ehhez hasonló helyzeteket megoldani? Több lent

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon régóta ismerjük egymást, és mindig is vonzodtunk egymáshoz, többször volt hogy csókolózásig is jutottunk, de az élet mindig más helyekre sodort minket. Neki már 2 hónapja barátja van, nekem viszont nem sikerült senki olyat találnom akit jobban szeretek mint az említett lányt. Mit tegyek? Várjak amíg szakítanak a mostani barátjával, vagy lépjek más irányba, akkor viszont fent áll a lehetősége hogy ismét más irányba megyünk majd. Szerintetek? 16f

2018. jún. 3. 02:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A vonzalom nem sok minden. Oka van annak ha hiába voltak dolgok köztetek még se lett belőle tartós kapcsolat, szerintem hanyagold és lépj tovább.
2018. jún. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha neki van barátja, akkor tovább lépett vagy azon van, hogy tovább lépjen. És ha összejönnétek lehet megint másfelé sodródnátok. szerintem is lépj tovább, ne várj feleslegesen. Aztán lehet pár év múlva adódik még alkalom kettőtöknek. A sors kifürkészhetetlen :)
2018. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!