Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok az idősebb lányokról?

Figyelt kérdés
Tényleg bejönnek nektek az idősebb lányok (2 vagy több év)? Vagy ez is csak egy ilyen baromság mint az hogy a fiúknak a szőke lányok tetszenek?
2018. jún. 3. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam olyan + fél év ami elmegy, amúgy nekem a barnahajúak jobban tetszenek.
2018. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez a csajtól is függ, de pl a kora miatti érettség bejövős lehet egy komolyabb srácnak.

Meg persze vannak az alacsony és/vagy vékony, babaarcú lányok, akiket sokkal fiatalabbnak gondol az ember a valós koruknál:)

2018. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon érdekel, hogy idősebb/fiatalabb. :) Persze biztos van, akinek bejön, ha idősebb a párja, tizen/huszon éves korban még pár év különbség is jelenthet nagy gondolkodásmódbeli különbséget, illetve tapasztalatbelit is.
2018. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem bejön :D sőt, csak kíváncsiságból is kipróbálnám akár egy 10 évvel idősebb nővel is

de ugye kinek mi jön be, itt se lehet általánosítani

20/f

2018. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiúknak minden lány bejön aki jól néz ki, függetlenül kortól, szem/hajszíntől, magasságtól, bőrszíntől, egyébtől. Az egy más kérdés, hogy el tudna-e képzelni egy kapcsolatot a másikkal.
2018. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan kellene válaszolnom akkor engem nemzavar és szeretem is ha idősebb a lány! Nálam egy olyan 2-4 ami belefér ettől többnél már elég nagy különbségek vannak gondolkodásterén! Én bennük kicsivel több komolyságot látok és a jövőt talán jobban lehetne tervezni! Persze ez mind egyénfüggő és lehet egy fiatalabba is megtalálni ezeket! :)
2018. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem abszolút bejönnek. Szinte jobban mint a korombeliek, mert szerintem a nők 28-35 évesen a legszebbek. Valahogy ilyenkor nyílnak ki, és elkezdenek ragyogni. Ekkor már nem kislányok, hanem tényleg érett független, erős nők, és ez elképesztően szexi tud lenni. Legalábbis nekem az. Amúgy nekem nem esetem ez a szőke hajú baba arcú lány típus. Inkább szeretem a fekete és vörös hajú lányokat, és a kicsit különlegesebb arcvonásokat, vagy az izgalmas tekintetet, amiben el lehet percekig veszni. Szóval lényeg a lényeg... nekem bejön, ha idősebb.

21/F

2018. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!