Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy nálam 7...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy nálam 7 évvel idősebb fiú tetszik, aki számára én kb. nem is létezem? 16/L

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit sem álltatni azzal, hogy "nem bírok élni nélküle" és "ő életem szereleme", mert ez nem igaz, csupáncsak nagyon tetszik és sokat gondolok rá. És elhiszem, hogy nagyon gyereknek gondol magához képest és fordított esetben én sem lelkesednék annyira egy ilyesmi szituációért, de az én szemszögemből akkor is rossz megélni ezt a helyzetet.


Szerintetek mit csináljak? Próbáljam elfelejteni vagy várjak, hogy én is had nőhessek fel és utána hátha lesz köztünk valami a távolságon kívül? Esetleg, valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tett, mi lett a dolog kimenetele?


2018. máj. 23. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem a korod miatt van. Én 36 vagyok és ugyanez a szitu.
2018. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általában igy vagyok mindig 16-20 éves lányok szerelmesek belém de k..vára esélytelen hogy össszejöjjek velük.


Külső szemmel én úgy szoktam látni őket mint valami mikroszkópikus világba létező lányokat :D persze ők teljesen máshogy látják magukat....(vannak gyorsabban érők) szóval a szabály nem mindig igaz.


Viszont ami tény az tény egy 16 éves lány gyakorlatilag semmire nem jó azon kivül egy 7 ével idősebb srácnak ÁLTALÁBAN...nem tudja megélni a kapcsolatot az utóbbi három nekem ilyen volt. Unalmas idegesitő sokszor néha olyan mintha apuka lennék azt éreztem valahogy nem megy..ez :D


Szerintem azoknak megy akikből hirtelen előtör az apai ösztön hogy valakiről mindenáron gondoskodni akarnak (30+ os pasiknál szokott ez lenni de szerintem nagyon gáz.


A baj az hogy mi férfiak igencsak törődésre vágyunk hiába is mondjuk olyan nő kell akire feltudunk nézni...és ez mondjuk egy nálad 7 ével idősebb srácnál minimum egy 30 év körüli akivel jól érezné magát szexuálisan meg mindenhogyan...DE MINT MONDTAM ez nem megirt szabály.


Viszont nyugodtan barátkozz vele, ne akarj túl sokat mert nálam azzal cseszi el a lány folyamatosan.

2018. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Majd kinövöd.
2018. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És még mily szerencse, hogy nem a beképzelt második válaszadó tetszik nekem. (:
2018. máj. 23. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ... Pl: Nekem pont a múlt héten találkoztam egy majdem veled egy idős lánnyal tök jól elbeszélgettünk több mindenről is és amìg nem mondta milyen idős nem is gondoltam volna hogy annyi amennyi. Szóval a felfogás és gondolkodásmód nem gondolom hogy kor kérdése lenne szóval azt csak ő tudhatja hogy neki mi jön be és mi nem és mennyit számìt a kor ez nagyon emberfüggő. Lehet neki pont nem és a felfogásod is olyan mint egy idősebb lányé (nem egy olyan embert ismerek) szóval csak hajrá aztán ha mégsem lesz belőle semmi akkor legalább nem örlődsz ezen és el tudod valahogy felejteni ;) 23F
2018. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első értelmes válasz, köszönöm 4. válaszoló. :)
2018. máj. 24. 21:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint #5 válaszoló.
2018. máj. 24. 21:23
 8/8 anonim válasza:
Velem is volt ilyen.Csak itt a kor mellett még az a baj is volt, hogy a tesóm legjobb barátjától volt szó.(De amúgy 7 évvel volt idősebb)Végül sosem tudta meg mi is a helyzet és el is felejtettem:D
2018. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!