Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vartok ti az igazira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vartok ti az igazira?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem várunk :D
2018. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

mert ha én nem várok, ki fog helyettem várni?? talán te?? esetleg van rá külön ember??

(amúgy ha kifejted mire gondolsz válaszolok újra, ha megérdemled)

2018. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
az én k.anyamat hogy nem fekszek össze minden jött menttel
2018. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nekem fontos, hogy ne csak felszínes kapcsolatom legyen. Ja és ne csak a testi vágy legyen a középpontban.
2018. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mert hiszek abban, hogy meg van teremtve nekem a leendő férjem. Ha addig összejövök valakivel, csak azért, hogy legyen, mi van ha lekésem az igazit? Szerintem megéri kívárni, a környezetemben látott példák is ezt igazolják.
2018. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az igazi az egy nagy mese. A gyerekeknek találták ki, hogy ne a pasizáson járjon az eszük.


A valóság az, hogy senkinek sincs a homlokára írva, hogy én vagyok az igazi. Az érzelmeink is csúnya játékot játszanak velünk, mint a vak szerelem. Puding próbája az evés. Ahhoz hogy valakiről megállapítsuk, hogy hozzánk való. Ki kell próbálni. Ismerkedni kell több fiúval, hogy legyen viszonyítási alap. Aztán lehet kiválasztani melyik alkalmazkodóbb, melyikhez tudsz jobban alkalmazkodni.


Sajna egy benyomás alapján nem lehet senkiről ítélkezni. Ahogy neked sem tetszik, ha rossz pillanatod alapján ítélkeznek rólad.


Meg hát hogy legyen olyan valaki, amilyet szeretnél. Mikor belőled egy van, és hozzád hasonlóval még nem találkozott.


Tehát aki jól akar választani, jó emberismerettel, önismerettel kell rendelkeznie. Vagyis nem szabad hagynod, hogy a szüleid irányítsanak. Akik ragaszkodásból a nagy őt váratják veled.

2018. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pongrácz istván válasza:
hogyan lesz bevonulás hivatásos katonaságként?
2018. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!