Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért vártok arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért vártok arra, hogy egy lány kezdeményezzen? Miért nem álltok a sarkatokra, és léptek ti? (akinek nem inge. )

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert a legtöbb lány(nem mind persze),ha nem nézünk ki jól,nincs izmos fölső testünk,nem járunk drága cuccokba ránk se néz kb.Tisztelet a kivételnek mert nyilván vannak de egyre nehezebb kiszürni őket.
2018. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Mi van akkor ha azért nem kezdeményez ő mert egyáltalán nem is akar? Egy srác ha nem kezdeményez nálad akkor valószínűleg nem téged nézett ki magának. :D
2018. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Vár a golyóm erre...

Szeretem ha egy lányban van tartás és megvárja, míg oda megyek hozzá, ha úgy alakul. Szégyellném magam,ha ha a lánynak kéne oda jönni hozzám,mert ennyire sem voltam képes srác létemre.

2018. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Lány vagyok, de szeretném bizonyítani, hogy ez nem mindig igaz, sőt:


A mai napig nem tudom elfelejteni azokat a nyolcadikos osztályfőnöki órákat, mikor elválasztottak minket, lányokat a fiúktól, és az ofő így beszélt velük az ellenkező nemről stb. Ekkor lehetett üzenni névtelenül a másik nemnek, és a fiúk egy dolgot üzentek:

Ők a domináns hímek, ne mi kezdeményezzünk, mert bántja az önérzetüket, hogyha nem ők kezdeményeznek, úgy érzik, ez az ő feladatuk (az önérzetest nyilván nem mondták, azt külső szemlélőként teszem hozzá).

Én a magam részéről örültem, hogy így gondolják, de azóta senki sem kezdeményezett, legalábbis nálam nem...:)


Ezzel nem akarom a kérdésedet kritizálni, csak mondtam egy ellenpéldát, de engem is kifejezetten érdekel, hogy azok a fiúk, akik nem kezdeményeznek, miért nem teszik? :)

2018. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

#4: Nyugi,legalább annyi fiú csurizik a gatyába az örömtől attól,ha a lány kezdeményez,mint amennyinek sérti az önérzetét.

Miért nem kezdeményeznek? Mert gyávák. Nagyon xar gyávának lenni, átestem rajta. A gyávaság nem vonzó.

2018. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2%
Te miért vársz arra, hogy kezdeményezzen nálad egy fiú? Előbb fogyjál le, aztán kezdeményeznek..talán
2018. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
#6 ennek mi köze van a testsúlyhoz, ha szabad kérdeznem?
2018. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Az a köze, hogy ha te is vékony lennél lenne valakid...talán.
2018. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Erre én is kíváncsi lennék XDD

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. ápr. 12. 21:08
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azért nem kezdeményez sok fiú mert egyszerűen nem mernek. Én viszont például azért nem (és biztos vannak így más srácok is) mert eddig kb 30 lánynál próbálkoztam, udvaroltam nekik vettem virágot, csokit stb de végül egyikből sem lett semmi, mind lekoptatott és inkább mással jöttek össze. Pedig mondták már páran hogy jól nézek ki, meg kondizok is egy ideje, de nem is ez számít hanem én normális és kedves voltam velük és egyszerűen lekoptattak, egyik napról a másikra. Szóval most már ezért nem kezdeményezek egy lánynál sem mert eddig mindig csak csalódás ért és sajnos ez a nagyon rossz tapasztalat miatt már nincs hitem se effelé hogy össze jönne nekem egy lánnyal bármi is... 17/f
2018. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!