Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt baratnom mrg mindig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt baratnom mrg mindig nem tette tul magat rajtam? Vagy tenyleg ennyire utal?

Figyelt kérdés

Eleg hisztis termeszetu volt, igazabol o dobott ki, aztan nem fogadtam vissza ezert megutalt...ez volt kb fel eve

Aztan lett egy baratja, 2 honappal a szakitasunk utan, aztan 1 honappal nekem is baratnom, akit mar akkor utalt amikor meg vele voltam, igazabol feltekeny volt ra

Na aztan a napokban talalkoztam az exem egyik osztalytarsaval akivel amugy joban vagyok, es beszelgettunk, szoba kerult az osztalya, en meg kerdeztem hogy utanak e meg mert persze kozutalat voltam...azt mondja hogy nem, csak az exem...hogy mindig szid ha meglat valahol meg ilyenek...kesobb ramir a srac hogy hat beszelgetett az exemmel es szoba kerult hogy talalkozott velem, erre igy csupa nagybetuvel elkezdte irogatni neki a baratnom nevet, meg elkezdett screenshootolni a regi beszelgetesunkbol de ilyen nagyon durvakat, ha volt valami vita azt visszakereste es lefotozta, amit elkuldott a sracnak meg irta hogy majd a baratnomnek is elkuldi....

igazabol csak nevetni tudtam, es megirtam a sracnak hogy nem erdekel a dolog es azt csinal amit akar

vegul nem kuldte, de akkor is durva hogy van baratja meg mar regen szakitottunk, de ugyanugy megvan a beszelgetesunk meg gondolom a kepeim is...

Kellene foglalkoznom ezzel, esetleg baratnomnek szolni? Csak mert rola is voltak dolgok, mert ugye feltekeny volt ra, en meg nyugtattam...

Vagy ne foglalkozzak vele tovabbra is?

En 18f exem 17l, nekem o volt az elso komolyabb kapcsolatom es csalodasom, neki nem en voltam az elso baratja(nem fekudtunk le)


2018. jún. 5. 23:17
 1/2 A kérdező kommentje:
uh most nezem par dolgot rendesen elgepeltem, bocsi
2018. jún. 5. 23:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Nezz at rajta. Van egy baratnod, legyetek boldogok. Neki ugy is ez cseszi az agyat. Majd megunja.
2018. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!