Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Poni55 kérdése:

Szerintetek mit csinaljak? Lepjek valamit (ha igen mit) vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu osztalytarsam akivel sajnos csak sima osztalytasi viszonyban vagyok. Mar adtam eleg jelet arra h tetszik nekem elegge sokat bamulom (kb elbambulok es "veletlenul" pont ot nezve) akaratlanul is, probalok csinos lenni, viccelodni vele de nem esik le neki a dolog. Valaki tud adni valami tanacsot? Tegyek e egyaltalan valamit vagy igy ev vegen mar mindegy?

2018. jún. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2018. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiúk a jeleket nem mindig tudják helyesen értelmezni, nem mindig látják meg az "evidens" jeleket. Magam is fiú vagyok, és én sem veszem észre mindig ezeket. Szóval vagy valahogy "erősebben" jelezz felé, vagy beszélj vele személyesen. :)


Év vége nem számít. Sőt nyáron több időtök lesz egymásra. :)


Hajrá!!


21/F

2018. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem mindegy most jonnek a bulik... hany evesek vagytok? legfontosabb mert sok fiut 14 és alatt nem erdekelnek a csajok, bár sok olyat ismertem akiknek volt baratnojuk de az csak erdeki kapcsolat volt (elnezest a kifejezesert stabil "jatszotars")

és ha eddig nem esett le akkor jah

vagyis jo lenne a korod tudni..

2018. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki ennyi jelet nem vesz, az nem akar semmit.

Ez van.

2018. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 evesek vagyunk mind2en
2018. jún. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!