Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egy másik csoportban a suliban van egy srác, akivel nagyon jóba voltam. Mások szerint is meg én is úgy láttam, hogy bejövök neki. De én is és ős is csináltunk hülyeségeket. (Jött egy sráccal, aki szerinte meleg, hogy mit gondolok róla. Meg olyannal is, hogy már megint a haverja kell nekem. Pedig nem volt ilyen. És barátnőim kérdeztek az úszó srácokról... Én meg elmeséltem hozzá nekik egy sztorit ez se tetszett neki, mert már megint másik fiúk. Bátyám osztálytársaival beszéltem... Minden ilyennél féltékenykedett, pedig nem voltunk együtt.) Aztán 1,5 hónapja a semmin összevesztünk és téli szünet után jó 1,5 hétig nem is szóltunk egymáshoz. Mikor 1 helyen voltunk ő végig bámult. Én meg már nem bírtam, hogy mindig csak kerülgettük egymást, ezért 3 hete odamentem hozzá, hogy béküljünk. Elvileg békültünk, de ő közbe összejött 1 csajjal és minden ugyan olyan volt, mint a békülés előtt, és mikor megvolt neki a csaj akkor is mindig engem nézett. A csajjal 1,5 hétig járt, mert a csaj beszivatta... és szakított vele a srác. És múlt héten megint beszéltem vele, mert végig úgy tűnt, mintha még mindig lenne valami baja. Ezeknél a béküléseknél is nagyon furcsa volt. Meg se szólalt. Csak annyit, hogy "reggel van, nincsenek érzéseim". És már elvileg tényleg nincsen semmi, de még mindig nem beszélünk kb semmit. Én a héten lebetegedtem és mikor már több napja nem mentem, rám írt, hogy nem láttam az úszósapkáját, pedig érdekelte volna a véleményem. Mikor a 2 csoport egy helyen van, akkor is végig engem szó szerint bámul. Tegnap volt szalagavató, ott odamentem barátnőmhöz (velük 1 csoportba van) és akkor is úgy nézett, mintha várt volna valamit tőlem.

És annyira jó lenne, ha minden a régibe lenne normálisan. Olyan jól megvoltunk. És most jöttem rá, hogy fontos nekem. Mindig a táncokon is együtt táncoltunk. Mikor az uszodába az edzőm mellett edzősködök akkor is mindig találkozunk. Mindig beszéltünk akkor is, most meg amit fent leírtam az van.

És igen tudom, gyerekes is ez az egész. Köszönöm, hogy idáig elolvastad.

15/L



2017. jan. 29. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

nem olvastam el. :(

brühühü

2017. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki fogja ezt elolvasni? pls
2017. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!