Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy csak barátként gondolhat rám?

Figyelt kérdés

A lány aki tetszik elég jó színész:bárkinek el tudja játszani,hogy érdekli a mondanivalója.Folyamatosan mosolyog(tudjátok,ez a "ha még egy szót mondasz a bordáidon fogok xilofonozni" mosoly...)

Velem viszont teljesen normálisan viselkedik(bár néha velem kissé távolságtartó).


Gyakran ráírok Messengeren,amire teljesen normális,vagy egész vicces válaszokat szokott adni(*én az osztály másik feléből ,miközben a barátaimmal beszélek*:"miért nem jössz ide hozzánk? :D",*ő miközben a telefonján szórakozik*:"Akkor szociális életet kellene élnem,te hülye :O").


Mikor más beszél hozzá csak a sablon "Ja,szerintem is" "Pontosan" "Egyetértek" válaszokat adja(inkább hagyja beszélni az illetőt),velem viszont szinte bármiről képes beszélni.


Megkérdeztem ,hogy táncolna e velem a szalagtűzőnkön,amire azt válaszolta:"Hát ,ha nagyon szépen megkérsz ,akkor talán igen."(közben egyébként nagyon cukin mosolygott).


Elég jól ismerem,viszont nem tudom,hogy csak azért mondhatott igen ,mert nem hívta el senki(és velem jóban van),vagy esetleg több is lehet e a dologból.


Ti mit gondoltok?



2018. jún. 7. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nemtudom,meglehet,hogy bejossz neki.:D nyiss felé jobban,hívd el valahova

L

2018. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
siman lehet hogy bejossz neki. probalkozz be. :) en osszejottem a keringo parommal amikor a szalagtuzore probaltunk. csak egy evig voltunk egyutt de ez lenyegtelen.osszehozza az embert :D
2018. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!