Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelent valamit ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit ha valakik mindig kikotnek egymas mellet?

Figyelt kérdés
erdekel ez nagyon hogy vajon okkal kotnek ki az emberek ujbol es ujbol egymas mellet? Mert amikor mar hatodszor ugy hogy mindenen keresztul mentek annak lehet oka nem?
2018. jún. 11. 18:12
 1/6 veroni8927xxx válasza:
Hogy erted?
2018. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy peldaul ket ember. Hogy a “sors” mindig ossze hozza oket barmilyen vita is van eltelnek honapok megis egymas mellet lesznek aztan megint elvalnak es megint egymas mellet es eztcsomoszor eljatszak
2018. jún. 11. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Hát neked se a szomszédod a hülye.
2018. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz.:) Igen, azt jelenti, hogy nagyon szeretik egymást, és nem bírnak egymás nélkül élni, ezért jönnek össze újból és újból már sokadjára, mert a nézeteltérések ellenére szeretik egymást!
2018. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De attól még hogy mindig így járnak, nem biztos, hogy ez jó. Én az első párommal voltam így, 15 éves voltam mikor megismertem, tíz év + egy hónapig tartott a kálváriánk, amit a baráti körünk 50%ban végig aggódott, de mi mégis szépnek láttuk a kapcsolatunk akkor, és a mai napig mosolygok ha rá gondolok, és biztos vagyok abban, hogy Ő is. :)

De biztos oka volt annak, hogy hiába kerültünk mindig egymás útjába, végül mindig elsodródtunk egymástól. Tavaly szeptemberben mondtunk egymásnak végső búcsút, igaz, nehéz szívvel és könnyekkel. De valószínű így kellett lennie, mert azóta Neki szép menyasszonya van, év végén lesz az esküvője, én pedig október környékén várom a kisbabám az új párommal. :)

2018. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"Akit a jó Isten neked teremtett, azt még az ördög is utánad tolja talicskán!"
2018. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!