Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik azok amiket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok amiket szívesen hallanátok fiúktól?

Figyelt kérdés
Olyan sokat hallom hogy " ilyen szöveggel mit akar ez a srác?!". Érdekelne hogy manapság mi a jó. Mégis mik az elvárásaitok? Kort is légyszi.
2018. jún. 11. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az igazat! Legyen őszinte, ne ilyen hülye sablon duma Az is elég, hogy "Nagyon szép vagy!" vagy "Gyönyörű vagy!" vagy "Szép a szemed!" vagy ha nem ismered a lányt és oda szeretnél menni hozzá akkor mondd azt, hogy "Szia! Szerintem nagyon csinos/szép vagy. Lenne kedved esetleg beülni valahova kávézni vagy egy sütire?"
2018. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 16/L az lemaradt :D
2018. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb szöveg az ha nincs szöveg, hanem spontán vagy és magadat adod.

Illetve ha azt mondod a lánynak hogy tudsz traktort vezetni, akkor egyből csurogni fog utánad.

(Bocsi a komolytalanságért, de az első mondat az tényleg komoly, tényleg a legjobb ha nem tipikus dumával mész oda valakihez hanem csak úgy.)

2018. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, csak az igazat, ami spontán. Én ha valaki ezt mondaná, annak tuti örülnék:,,szép a hajad/szemed". Tetszik a ruhád. A LEGAPRÓBB RÉSZETEKRE IS FIGYELHETSZ. Pl. az is jól esik, ha esetleg új fülbevalóm van, akkor azt megdicséred, mert oké mindenki látja hogy xy-nak új a pólója, de pl. egy fülbevalót, na azt nem mindenki veszi észre.
2018. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előttem szólókkal. A nyomulás és a betanult sablonszövegek a legrosszabbak, egy kedves, figyelmes megjegyzéssel viszont lehet esélyed. Bár azért szerintem, ha túlságosan apró dolgot dícsérsz, amit meg a barátnők sem biztos, hogy észrevesznek, az rémisztő is lehet. Ha valakit már ismerek, mondjuk köszönő viszonyban vagyok vele, például tőle egy szülinapi köszöntés is jól eshet, ebből is lehet beszélgetést elindítani. Ismerkedni pedig, mint ahogy írták már egy süti, kávé, fagyi, limomádé.. mellett jól lehet.
2018. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj és 18/l
2018. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szóval hazudj , mint a vízfolyás , de úgy hogy ő elhiggye, olyanokat amiket itt felsoroltak előttem a csajok. Tűnjön hitelesnek amit hallani akar! 40 éves férfi vagyok
2019. jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!