Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pasit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek pasit?

Figyelt kérdés

Még sose volt komoly párkapcsolatba részem, és úgy érzem mostanában, hogy igazán megértem rá. Nagyon hűséges, megbízható típus vagyok és lehet velem jókat beszélgetni. Azt mondják a barátaim jó a humorom is. Mások azt mondják, hogy nincs probléma velem külsőleg se, idegen férfiak dicsérnek,hogy csinos, aranyos meg szép vagyok. Nincs probléma azzal, hogy nem vonzódik hozzám senki, mert egy utcát nem tudok menni úgy, hogy ne dudáljanak utánam. Mondjuk ezt nem igazán díjazom.

167 cm vagyok, sportos, vékony testalkattal. Van seggem és mellem is. Sötétbarna, ápolt fenékig érő dús hajam van, nagy barna kerek szemeim, és babaarcom.

Vidéken élek, és errefelé nincsenek igazán korombeliek. Ha alakul is valami pasi, akkor túl messze lakik és azért kell elengednem végül. Nem ismerek senki olyat, aki tetszene, akivel eltudnám képzelni magam hosszútávon is. Ezzel nem is lenne baj, mert fiatal vagyok, de már kezdek beleunni nagyon.

Tudtok valami tippet esetleg? Nagyon megköszönném

16/l



2018. jún. 11. 19:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
53%

Itt vagyok :D


25/F

2018. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
20%
Fogod magad és rám írsz, hogy jól kikormoljam a fingódat.
2018. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először is keresd meg a tini kategóriát.
2018. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Lol, magyarul a leírás alapján miss tökéleteske vagy, de ide kell jönnöd, hogy legyen valakid. Valószínű.
2018. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Majd írd ide, hogy mennyi privátot kaptál!
2018. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
62%

Kár, hogy nem 16-18 éves vagyok:D Ugyan ezt írhatták volna sokan fiúként... nekem is már jó lenne valaki. :)


Itt is próbálkozhatsz egyébként, korodbeliek közül, ha van 1-2 normális. De fiúkat sok helyen lehet lelni a neten. Csak kezd el valami multis játékkal játszani, nézz fel játékmagazinok oldalaira, twitch stream-re ( privát beszélgetést is tudsz kezdeményezni ), meg ilyenek:D

2018. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
baleset helyszíne?
2018. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kicsilány! ez a felnőtt kategória! a gyerekosztály egy szinttel lejjebb van!
2018. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
16%
Nő vagy, azért így még könyebb, találd fel magad
2018. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

"Még sose volt komoly párkapcsolatba részem"

vs

"Nagyon hűséges, megbízható típus vagyok és lehet velem jókat beszélgetni."


Tényleg nem bántásból írom, de ha az elsőben nem volt részed, akkor igazán még a másodikról sem tudod, hogy mennyire helytálló rád nézve. :)

(érintett a dolog engem áttételesen sajnos)


De sok sikert a szerencsés pártaláláshoz! ^^

2018. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!