Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg téma! Hogyan szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg téma! Hogyan szerezzek magamnak egy normális pasit?

Figyelt kérdés

18/f

Próbálkoztam neten keresgélni, de mindig csak perverzek meg idősek zaklattak fényképekkel bizonyos részeikről. Van arra esély, h találok Mo-n egy normális pasit, aki nem csak azt akarja?



2015. jan. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hetero épeszű férfit is nehéz találni :), ahogy lányt is... Szerintem menjél "olyan" szórakozó helyekre ahova járnak a meleg fiúk, csak vannak weboldalak, fórumok. Tény, hogy sok a gyökér, de enélkül nem lehet sajnos. Ne add fel, sok sikert!
2015. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős ez az egész. Én éppen ezért töröltem magamat már rég az ilyen oldalakról. Hogy vegyem komolyan az olyan férfiakat, akik úgy gondolják, ez a megfelelő módja egy pasi behálózásához.
2015. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen a normális pasi? Kifejtenéd? ;)
2015. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,amíg 30 nem leszel,aztán majd te is csak azt akarod:)
2015. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A mai pasik sajnos ilyenek... Én mindig mondom inkább keress élőben pasit... Hát biztosan vannak utcán járkáló melegek...
2015. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élőben jobb, de nehezebb ismerkedni. Legfeljebb elutasítja a másik a próbálkozást. Én szeretek étteremben enni és mindent helyen találok egy jóképű pincér fiút. Viszont tovább nem jutok az ismerkedésben, maximum egy kis beszélgetést kezdeményezek. Neten még sohasem volt sikerem.
2015. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!