Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1. Inszemináció után vagyok,...

1. Inszemináció után vagyok, dpo15, stabilan magas ébredési hőmérséklet, terhességi teszt viszont negatív. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
ciklusaim amúgy 26 naposak, tehát 4 napja késik, Crinone gélt tegnap használtam utoljára, az orvosom azt mondja várjak míg megjön, nem kell vérvétel. Nem is abba reménykedek, hogy terhes vagyok, viszont a hőgörbémet nem értem, illetve tartok, hogy nem-e ciszta alakult ki, ami miatt késik esetleg a menstruációm. (görbe link: [link]

#inszemináció #menstruáció késés #magas ébredési hőmérséklet
2018. jan. 30. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A crinone gél progi pótló.

Pár nap és megjön a vérzésed.

Én nem ilyet használtam de míg ki nem ürül a szervezetedből nem fog megjönni.

Fent tartja a hődet is.

2018. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a gyors válaszod, igazából gondoltam, hogy a progeszteron kicsit bezavarhat, remélem minél hamarabb elmúlik, hogy lehessen kezdeni a következő inszeminációt. Megkérdezhetem, hogy Te is inszemináció miatt használtál progit? Tudsz esetleg egy két dolgot mondani róla? :)
2018. jan. 30. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!