Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelöljem be ismerősnek ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelöljem be ismerősnek ezt a csajt, aki nagyon tetszik? 20/F

Figyelt kérdés

Tetszik már régóta, azonban mivel nem ismerem és nem is találkoztunk még, eddig nem próbáltam meg az interneten keresztül megismerkedni vele. Ma azonban láttam őt, mikor leszálltam a vonatról, ő pedig akkor szállt fel. Mikor ránéztem akkor vettem észre, hogy ő is a szemembe néz.

Mivel ma történt még talán emlékezni fog rám. Van így esély arra, hogy megjegyzett és tudni fogja ki vagyok?



2018. jún. 19. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Hát elég fura, tekintve hogy fogalma sem lesz hogy találtad meg, szóval egy ilyen fedősztori jó lenne, például "szia, feldobott a face hogy kit ismerhetek, olyan ismerős vagy... nem ismerhetlek valahonnan/nem te voltál ott véletlenül a vonaton ma?" vagy ilyesmi. De a legjobb módszer az lenne ha beszélgetnétek, megkérdeznéd a nevét és utána jelölnéd be, mert akkor nem lenne olyan fura/ijesztő, nem fogja azt hinni hogy nyomozol utána vagy ilyesmi :'D (Persze ha nincs rá semmi esély hogy újra találkozzatok akkor oké, jelöld be/írj rá, de ilyenkor jogosan merül fel az emberben a kérdés hogy vajon honnan jöttél rá a nevére...)
2018. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat en kicsit befosnek random bejelolne egy csavo akire ma pont raneztem :D

De persze jelold be! Rosszul nem igen johet ki

2018. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van, lehet van aki számára ez ijesztő lenne. Nekem például ha lány lennék sem, ha meg egyébként tetszene a srác, aki bejelöl akkor meg pláne nem.

Ez a kis fedősztori, amit az első válaszoló írt nem is olyan hülyeség...

Nagyon is jó, már csak bátorság kellene hozzá.

Ha holnap/azután jelölném be akkor úgy jobb volna? Vagy inkább ma?

2018. jún. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!