Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom, hogy mi legyen!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom, hogy mi legyen! Valaki eltudná mondani a véleményét?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megismerkedtem 2 sráccal egy táborban és az egyikkel nem tartottam a kapcsolatot viszont a másikkal utana még hónapokig beszéltünk.Nagyon sok olyan dolgot elmondtam neki amit másnak nem és úgy éreztem, hogy lassan már kezdek beleszeretni.Viszont mindig azt mondta, hogy neki nem lesz barátnője.Igy most úgy hangzik mintha nem törődött volna velem viszont nem ez volt.Mindennap irt konkrétan és ha csak azt akarta volna szerintem már rég nem beszéltünk volna..Mivel probáltam elfejteni mert nem akartam azt, hogy meg jobban szeressem( ez nagyon furán hangzik de tenyleg igy volt) probáltam masra koncentralni.Közbe lett egy barátom akivel az elején ugy volt, hogy meg szakitok a táboros fiú miatt.De végül együtt maradtam vele.A táboros fiunak is van most egy barátnője.Én szeretem a barátom és nem csaltam meg nem is fogom megcsalni, viszont most újra elő jöttek bennem a régi érzelmek a fiú iránt mivel lehet újra találkozunk idén nyáron. Tudom, hogy elég gáz de nem tehetek az érzelmeimről.Ha tudtok esetleg valamit erre tanácsolni megköszöném a rendes válaszolóknak:)

2018. jún. 20. 18:27
 1/6 anonim válasza:

Ha szereted a barátod akkor itt nincs mitől felni. Mert akkor nem lehet "baj", ha találkoztok.

Amúgy hány éves vagy?

2018. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16/L
2018. jún. 20. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátodnak elmondtad már?

Ha nem, szerintem mondd el neki is az egész sztorit, beszéljetek róla, ez segíteni fog :) Aztán közösen megoldjátok, kibeszéled magadból, megkönnyebbülsz, a barátod is meg tud nyugtatni stb.


Röviden a lényeg hogy neki is mondd el és beszéljetek róla :)

2018. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam mar neki.Sajnos nem fogadta tul jol :( Olyan mintha nem tudná megérteni az érzéseimet.Pedig nagyon szerettem a fiut.A baratom miatt nem beszelunk mar de a baratom nemtudja hogy ez nekem nagyon faj.Mostmar fura lenne ujra beszelni a fiuval mert mar el is koszontunk egymastol meg minden...csak az is rosszul esik hogy a baratom azt hiszi hogy ez ilyen konnyu nekem.
2018. jún. 20. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt igazán értékelhetné,hogy nem hagytad ott a másikért. Amugy meg mi az hogy a barátod miatt nem beszélhetsz a másik sráccal? Én ugy vagyok vele hogy felettem még a párom se fölényeskedjen mert meg tekerem a fogait.
2018. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze igazad van.Csak nem akartam elvesziteni.Ot se meg a fiut se.Dontenem kellet.Es hat igy dontottem....:( persze nem mondom hogy rossz..csak jah..hianyzik
2018. jún. 20. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!