Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso csok: van egy fiu akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso csok: van egy fiu akivel mar egy joideje beszelgetunk, meg mar talalkoztunk tobbszor is. Tobbi lent, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy en tetszek neki, folyton bokol, nagyon rendes velem. A legutobbi talalkozasnal mar kezenfogva kisert vissza a buszmegalloig, es egymast atolelve vartuk a buszt. Joba van a legjobb baratnommel, es mondta neki, hogy meg akar majd csokolni a kovi talalkozasnal (neki mar volt kapcsolata es csokolozott is mar, de nekem meg egyik sem volt), es kicsit felek tole, hogy benazok meg ilyesmi.

Esetleg tudtok tanacsokat adni, hogy mit kene csinalni, meg hogyan?


2018. jún. 21. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi különös, kövesd majd, amit csinál.

Ha nem vagy még gyakorlott, az sem probléma.

2018. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Ne izgulj, ez nem egy olyan dolog amit el lehet rontani, kövesd az ő mozdulatait és nem lesz semmi gond! Egy másik opció meg (ahogy én is csináltam) elmondod neki őszintén és akkor ő is másként áll hozzá. Ha bejössz neki és neked is ő akkor ebből semmiképp nem lehet probléma. És még egy megjegyzés, hidd el valószínűleg ő is ugyanúgy fél mint te, még akkor is ha előtte már csókolozott! Úgyhogy ne izgulj biztos minden oké lesz! 😉
2018. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia...bárcsak én lennék ilyen helyzetben. Én sem csókolóztam még, de hidd el hogy jó lesz gondolom! Ne izgulj, az sokat fog segíteni a helyzeten. És ha a barátnődnek mondta hogy majd meg akar csókolni téged, akkor ő is félhet egy kicsit...Hány éves vagy? Üzenetben küldesz képet a fiúról? És majd utána írok véleményt :)
2018. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!