Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetne kezdeményezni? 16/f

Figyelt kérdés
Ma voltunk fagyizni, és a pultos lány elég szimpatikus volt, nagyjából egyidősek lehetünk. Látszott rajta, hogy zavarban volt, míg kikértem a fagyimat. Szerintetek hogyan lehetne kezdeményezni? Egyáltalán nem ismerem sajnos, nevét se tudom.

2018. jún. 22. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg fagyizni!!
2018. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki borravalót
2018. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer adtam borravalót nőnek(lehet kicsit túlzásba vittem) úgy pofán vágott, hogy azt hittem b...szarok, azt mondta mit képzelek én minek nézem őt!

Úgyhogy csak óvatosan a borravalóval!!!😁

2018. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El van itt halmozva jótanácsokkal!
2018. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

egyébként ha mondjuk nem egy cukrázdába dolgozik hanem ilyen nyári vagy diák meló

és persze egyedül van akkor felajálnhatod neki hogyha sok nyalni kívánó ember van (természetesen ingyen) hogy besegítesz a nyalni kívánó emberek vágyainak kielégítésébe? és már meg is ismerkedtetek!😁

2018. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!