Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, hogy mit érez irántam egy fiú?

Figyelt kérdés
Az a történet , hogy ez a fiú rengeteget bulizik , szereti a lányokat , volt egy előző kapcsolata amiben töbször megcsalat a csajt . Egy ideje én és a fiú elég jóvá lettünk , minden nap találkoztunk , elhízott , hogy aludjak nála és én elmentem . Ott megnéztünk egy filmet összebujva, csókoloztunk , de csak ennyi (nem is akartam hogy több legyen )Minden nap ír , kb az egész napot át beszélgetjük , néha telefonon is . De még nem jöttünk össze és félek engem is csak kihasznál , s mikor bele szeretek otthagy .Fiuk ti szerintetek mit érezhet irántam ?

2018. jún. 23. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk megmondani, de szerintem előnyösebb lenne ha beszélnél a fiúval és elmondanád neki ezt.

Akkor tisztázhatnátok a dolgokat.

2018. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki . Mondtam , hogy szeretném ha lenne köztünk valami , erre ő “ejsze nincs “ választ adott . Minden nap elmondja , hogy szeret , és hogy bízzak benne
2018. jún. 23. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
És az ilyen fiúkra buknak a lányok... utána meg sír mindegyik hogy kihasználták :D
2018. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak arra vár mikor vihet (ténylegesen) ágyba téged. Most teszi a jó kisfiút, de amint meg volt amit szeretett volna, valószínű az utcán se fog köszönni.

De egyébként is, a lányoknak csak a rossz kell. Az kell nekik ha nincs velük foglalkozva, ki vannak használva, és annál jobban ragaszkodnak.

Szóval te tudod. Be állsz a sorba és te leszel neki a hetvenedik, vagy keresel egy normálisat.

2018. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes azzal foglalkozni, hogy mit érez. Ő is legfeljebb arra tudna válaszolni, hogy most mit érez. Te viszont arra vagy kíváncsi mi lesz veletek, vagy meddig.

A pudding próbája meg az evés.

2018. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!