Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak jelek amik alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jelek amik alapján egyáltalán nem értem mit érez irántam, minek tekint engem. Friendzone vagy nem? Nagyon beleéltem volna magam?

Figyelt kérdés

Az a lány akivel tetszik szalagavatón együtt fogunk táncolni.Nem tudom hogy bejövök e neki, de volt pár szituáció amikor úgy vettem le hogy igen.

Pl: próba előtt elmenet előttem a barátnőjével és ráköszöntem, hogy megjött és ő csak úgy hirtelen megérintett a mellkasomnál utána köszönt csak vissza.

Ezután mondta a csávó aki tanít minket erre a táncra, hogy ez egy jó lehetőség hogy csak egy kicsit de érintkezzen egy mással a két test, mint amikor valaki szerelmével van. Ezután csábosan rám nézett és "Hmmm" -zött egyet. Nem tudom jobban elmondani ezt. Ez volt szerdán.Csütörtökön meg együtt ültünk az egyik órán és úgy nevettetem meg órán az egyébként olyan lányt aki nem igazán nevet az osztályban lévő hülyeségeken, hogy kikéreszkedett az óráról.Meg egyszer mondta hogy igazán megcsinálhatnám a házikat (igaza van) mert nem fog menni a doga. Megírtuk, minden segédeszköz nélkül jobbat írtam mint Ő. Ki volt kicsit "akadva" de úgy viccesen. Tegnap egyik órán mellém ült pedig előttem ült a legjobb barátnője és úgy beszélgettek egy pár szót, láttam hogy velem nem foglalkoznak így elkezdtem játszani a telómon. A lány azonnal abbahagyta a beszélgetést és kérdezte hogy mit játszok, mutattam egy párat rögtön le is töltötte őket. Aztán kérdezte milyen zenéket hallgatok azokat is letöltötte. CSAK MOST JÖN A FEKETE LEVES:( félek hogy friendzone-ba kerültem. Olasz órán volt egy kérdés hogy kivel hasonlítunk a csoportból a legjobban egymásra. Ő azt mondta hogy eltitkolt ikertestvérem vagyunk. Örültem is meg kétségbe is vagyok azóta esve.



Nagyon szép lány. Nagyon tetszik. Mit tehetnék?



Nagyon szépen köszönöm, ha ezt végig olvastad, bízom a segítségedben!;)


17/f



2018. jún. 6. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
én vagyok az a lány nem tetszel nekem csak játszok veled hahahahaahahahahahahahahahaha
2018. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 a kérdésre válaszolj légyszi
2018. jún. 6. 18:40
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és a táncnál azt mondta hogy szte táncolok olyan jól mint a csávó aki a keringőt tartja
2018. jún. 6. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Erről pár hete írtál már ki kérdést, emlékszem rád. Ahogy nézem nem történt óriási változás, az eltitkolt ikertestvérből sem lehet semmire következtetni, ahogy a hmmm-zésből sem. Poénkodásnak tűnik továbbra is, de attól még szimpatikus lehetsz neki.


Közeledj végre felé, keresd a társaságát, beszélgess többet vele, ne a telefonodat nyomkodd, mikor melletted van. Nyilván izgulsz meg minden, de valamit tenni is kell. Ha úgy érzed nyitott feléd, akkor hívd el suli után valahova, az is rád van bízva hova. Megkérdezheted mihez van kedve, vagy elhívni egy teázóba, vagy csak simán mászkálni és dumálgatni a városban, akármi, de ennek nincs sok értelme, hogy már hosszú hetek óta örlődsz magadban és minden mondatát megpróbálod elemezni, hogy vajon hogy érthette valójában.

2018. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Totál ugyanebben a helyzetben voltam. Játszik veled a csaj. Felejtsd el.
2018. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!