Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ahoz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ahoz, ha egy lány az utcátokban sétálna akit csak látásból ismersz, de sejted hogy bejössz neki?

Figyelt kérdés
Szóval... Tudom hogy hol lakik a kiszemeltem és elszeretnék menni az utcájába. Mi van ha meglát? Mit gondolna?

2018. júl. 2. 17:32
 1/8 anonim válasza:
14%
én örülnék neki, boldog lennék.
2018. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
El sem tudom képzelni, hogy milyen válaszra vársz. Ritka perverznek és elkeseredettnek kell lennie valakinek, hogy bármi komolyabb reakciót kiváltson hogy egy szimpatikus ismerős véletlenül pont arra járt, amerre ő lakik.
2018. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én személy szerint kb. semmit...


Ha szeretnél kezdeményezhetsz te is, szólítsd le nyugodtan.

2018. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem merem leszólítani. Egy nagyon aranyos, kedves fiú! De mi van ha kiakad, hogy ilyen őrült vagyok, hogy még azt is tudom, melyik utcában lakik. Meg ez nem egy olyan utca, hogy: "jaj pont erre jártam". Értitek? Jöhetnek még!!
2018. júl. 2. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki, hogy szeretnél találkozni vele.
2018. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyat nem csinálok! Az nem egy hölgyhöz illik! De én mondjuk egy barátot képzelnék bele, mert nagyon aranyos kedves (rá is van írva az arcára) . Én szeretnék vele jókat beszélgetni!!
2018. júl. 2. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategória egyel arrébb.


Menj el, nem lesz semmi. De tényleg inkább írj rá valami ürüggyel kapcsolatban. Baromság az, hogy ez nem illik egy hölgyhöz. Ha kell valami akkor tegyél érte. Hajrá ;)

2018. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De mit írjak! Tényleg szeretnék jókat beszélgetni vele. Mint barát!
2018. júl. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!