Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gamer lányok miért csinálják...

A gamer lányok miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Általában (vannak azért kivételek) a gamer fiúk rondák, pattanásosak, elhízottak vagy túl soványak. Persze nem saját hibájukból pattanásosak stb, de ők nem tesznek érte, hogy ilyenek legyenek.

Ezzel szemben a gamer lányok egész jól nézhetnék ki, csak direkt elcsúfítják magukat,ahogy észreveszem. Telelövetik az arcukat piercingekkel, orrba, szájba, arcba, mindenhová... Természetellenes, sokszínűre festik a hajukat. Össze-vissza szakadozott ruhákat vesznek fel, furcsa mintákkal (fő motívum a halál). Eszméletlen furcsa sminkeket tudnak csinálni maguknak. Cipőnek általában felemás bakancsot vesznek fel.

Én még arra sem tudok gondolni, hogy valami játékban, vagy animében láttak ilyen kinézetű karaktereket, akire hasonlítani akarnának. Plusz eléggé visszahúzódóak (esetenként depisek is), így még azt sem merem állítani, hogy a figyelmet akarják felhívni magukra.

De akkor miért? Miért csinálnak ilyeneket magukkal, amikor egész jól nézhetnének ki? Miért érzik jól, megkönnyebbülve magukat, hogy ilyenek lehetnek?


Ui.: Ezt most nem b#sztatásnak szántam, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy a játékmánia hogy függ össze ezzel a kinézettel.



2018. jún. 29. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
ez tetszik nekik hagyd élni öket
2018. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
93%

Rossz körökben mozogsz. Jó magam és sok ismerősöm is szeret játszani, mindegyikünk igényes.

21/L

2018. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mádár0218 ***** válasza:
47%

Én pl szeretem a színes hajat és stb-it mert valakinek nagyon jól tud állni, de nekem mondjuk alapvetően is bejön.


De vannak sok gamer lány aki normálisan néz ki és stb, az ilyen lányok is sokan vannak.


A legrosszabb, hogy a legtöbb gamer lány akinek jó a személyisége és szép valamit jól játszik és nem csak egy egirl aki divatból játszik, mindig foglaltak :/


19/F

2018. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

"Természetellenes, sokszínűre festik a hajukat."


Ez mellé ment, bárki jobban néz ki színes hajjal, mint nélküle. :D (mármint ha olyat választ ami megy az arcához)


Amúgy szörnyen általánosító és unintelligens az egész zagyvaság amit összehordtál ide.

2018. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki a te szépségideálodnak akar megfelelni. Vannak emberek, akik azért tesznek dolgokat, mert nekik maguknak tetszik.

A pattanásosság ellen meg lehet tenni; van 1000 féle bőrápolási lehetőség, helyes étrend, személyes higiénia, stb, amik csökkentik a pattanásokat.

2018. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem pont tetszenek az ilyen csajok.Nem csak gamerek között vanna ilyen lányok.
2018. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Mert van belső személyiségük, amiket jobban megvalósítják, mint a ctrl+c ctrl+v plázapics*k. Van, aki nem meri ennyire nyíltan és inkább szolidan öltözködik, van, akinek szimplán ez jön be, és vannak akik direkt figyelemre vágynak. Esetenként depisek... igen. Nagyon sok gamer lánynál van, hogy a háttérben komoly traumák, családi gondok állnak. Ők nem drogoznak, nem isznak, hanem a játékkal fojtják el.

Ahogy a gamer srácok közül a többség sem dagadt, pattanásos igénytelen fiú. Szóval a sztereotípiák nem mindig igazak, sőt!

A játékmániához nincs köze a külsőnek. Inkább veleszületett személyiség, ráerőszakolt személyiség, társadalmi normák okozta "károk", divat, stílus miatt van. Tehát attól, hogy egy lány színes hajat hord, tele van tetoválva és testékszerezve, nem gamer, ahogyan a gamer lány sem feltétlen így néz ki. Ez is olyan dolog, hogy a hajléktalanok buták (tudatlanok) és büdösek (legalábbis kellemetlen aurájuk van..). Ez sem igaz. Az igazság ott az, hogy azok a hajléktalanok büdösek akik vagy buták, vagy életképtelenek más miatt. Eléggé nagy részük nem akar az lenni, de nem könnyű onnan sem kitörni. Mint amikor van egy profi diplomád, de minden cég több éves tapasztalat esetén venne fel dolgozni, közben esélyed sincs tapasztalatot szerezni, mivel senki sem alkalmaz, mivel nincs tapasztalatod (persze nem minden szakmánál van így, de sokan emiatt kötnek ki ott, ahol...).

2018. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
78%
Ne általánosíts én is gamer lány vagyok emeledt animés is mégis ha szembejönnél velem az utcán nem mondanád meg hogy gamer vagy animés vagyok .
2018. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy vannak kivételek, nem általánosítok. Ne vegye magára mindenki. Azt is írtam, hogy ebben semmi beszólás szándékom sincs. Egyszerűen, csak én többnyire ilyeneket látok.

Csak akik így néznek ki, arra vagyok kíváncsi,hogy miért. Ez nem számít egyéniségnek, ők is beállnak egy sorba, mint a plázacicák, csak éppen egy másik sorba.

2018. jún. 30. 13:19
 10/11 anonim válasza:
ezzel egészen mellé lőttél, azért vannak kivételek:D Én annyi h ps-en játszom, átlagban pc-sek a lányok..
2019. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!