Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szállnátok be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szállnátok be annak a fiúnak a kocsijába akivel randiztok?

Figyelt kérdés

Én nagyon félős vagyok, így mondtam neki hogy nem akarok beszállni a kocsijába így ismeretlenül.

Aztán 6 óra személyes beszélgetés után beültem, de akkor volt bennem félelem.Megnyugtatott, hogy nem visz sehová, de akkor is féltem, de szerencsére nem történt semmi.

Ti ennyi idő után beülnétek vagy rosszul csináltam?

17/L


2018. júl. 5. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Max 3. Randi. Én is elővigyázatos vagyok ilyen téren mivel nőből vagyok.
2018. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Azért ez elég gáz. Randi elején nem ülök bele de pár óra múlva már mindegy. Az alap elgondolásod nagyon jó volt, de a végére látszik, hogy még gyerek vagy és nem pasiznod hanem mesét nézned kéne.
2018. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Randi elején még ne is ülj bele:)
2018. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha regebbrol ismerem az illetőt. Ha fullra idegen, akkor nagyon sok randira kell elhivnia..
2018. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tartom ezt olyan veszélyes dolognak. Számomra teljesen ismeretlen ember amúgy is maximum barát. Összebarátkozunk fél év - egy év alatt,utána esetleg alakulhat a kapcsolatunk. De mivel ekkor már nem ismeretlen,gondolkodás nélkül beülök mellé az autóba bármikor.

Egyik régi srác ismerősöm megkeresett néhány év után,hogy ő már autóval jár dolgozni,szívesen hazavisz,így tud nekem spórolni és megbeszéljük az elmúlt éveket./ Hosszabb távról van szó / Elfogadtam az ajánlatát,azt sem tudtam milyen autója van. Jó hangulatba telt a hazafele út,mondjuk a vezetési stílusa elégé adrenalinbomba :D Nem próbált meg sehol útvonalat módosítani,nem akart sehol megállni sétálgatni :)

2018. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!