Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondolnátok, ha egy 19 éves lány, akivel randiztok, azt mondaná nektek, hogy még nem volt kapcsolata, és soha nem csókolózott?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert csúnya vagy buta, hanem mert várt a megfelelő emberre.

Tisztelnétek ezért, vagy inkább cikinek tartanátok?



2018. márc. 7. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztelném hiszen a legtöbb ilyen korú lány már máson is túl van kb. 14 évesen ami sokkal gázabb szerintem. 17f
2018. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis tisztelni!:)
2018. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Firedoom ***** válasza:
89%
Se nem pozitiv se nem negativ.
2018. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is elég furcsán néznék, mert randin nem szoktam hasonló témákat felhozni. Tapintatlanság mástól olyat kérdezni randin, csókolózott-e vagy volt e kapcsolata ,stb. Felhozni nagyjából ugyanennyire kellemetlen. Minek???

Mit gondolnék? Meglepődnék. Örülnék,hogy nem qúrták már szét 14-15 évesen,ahogy a legtöbb semmire kellőt, szóval inkább értékelném.

2018. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit:)

Legalább nem azt mondja hogy én már a 20. lennék neki:D

2018. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Mondanám neki, hogy majd most lesz.
2018. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék az tuti ! Nem nagyon hinném el ! De amúgy tetszene, jó érzés lenne, hogy én vagyok neki az első.
2018. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!