Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek ha egy fiú vékony?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sajnos se olyan magas se valami hegyomlás ha valaki pontos képet akar akkor 161cm és olyan 50 kiló. Szoktam edzeni és mivel nincs rajtam semmi felesleg elég jól meglátszik kevés edzéssel is:)) szóval lányok mi a véleményeket?

2018. júl. 6. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha ehhez kellemes személyiséged van, akkor nincs miért aggódnod
2018. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vékonyabb nálam a fiú, akkor nincs gond :D de te sajnos tényleg elég vékony vagy, szedj fel magadra egy kis izmot (akkor is megéri, ha hónapokba telik) és akkor mindjárt nem fog zavarni senkit.
2018. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten nem zavar, bejönnek a vékonyabb fiúk. Az előző barátom pl 163 centi magas volt, szintén kb 50 kilóval, azzal a különbséggel hogy rajta még egy deka izom sincs. De a személyisége meg a barna haja és szeme mégis megfogott :)

Amúgy én is elég alacsony és vékony vagyok (157 centi, 48 kiló) szóval valószínűleg azért jön be mert hülyén mutatnék egy nagydarab srác mellett.

Nade, ugye, kinek mi.

16/L

2018. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi kommenteket:)

A kellemes személyiséged majd eldönti a másik fél, így én nem akarok semmit mondani erre.

Folyamatosan szedem fel a kilókat több hónapja edzem már csak most megállt egy kicsit:/ Pedig naponta 3x-4x eszem nagy kaját akkorát mint ebédre mellette edzem és mégis valahogy nem tudok nehezebb lenni:S

Tök érdekes amit mondasz:) mondjuk gondoltam aki hasonló helyzetben van azt nem taszítja el ez, de ki tudja. Értem én ezt, hogy a személyisége megfog de ha egyszerűen az alkat eltaszítja akkor te lehetsz bármilyen jófej:/

2018. júl. 7. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez kb. egy alsó tagozatos kisfiú méretei. Egy átlagos testalkatú lány melletted kövérnek érzi magát.
2019. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!