Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem most elsősorban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem most elsősorban fiúkhoz szól. Az egyik évfolyamtársam (egy baráti társaságban is vagyunk) elégg megtetszet. Hogyan tudnám úgymondelcsábítani?

Figyelt kérdés
Fiúk, nektek mi alapján jön be egy lány, mi az, amiről nektek leesik, hogy "hé, ennek a lánynak bejövök"? Mi tetszik meg nektek egy lányban? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2018. júl. 6. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a lánynak olyan a személyisége, viselkedése és a mosolya ami megfog, akkor nyert ügye van :)

Hogyha mindig szemezel vele, érdeklődsz felőle, keresed a társaságát, mosolyogsz rá, akkor le fog esni neki.

2018. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sráctól függ, hogyan, mindenkinek más jön be. Nekem például a belevaló, hevesebb vérmérsékletű lányok. (nem, nem a rib#ncokra gondolok) Keresd a társaságát, aztán majd kialakulm
2018. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért, elég késő van.
2018. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
56%

Hát, engem a helyesírással el lehet.

Szóval nem igazán van esélyed, ha magadból indulsz ki :(

2018. júl. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én segghülye vagyok a nonverbális kommunikáció terén, szóval nekem csak akkor esne le a tantusz, ha egy lány két szép kezével megfogná a pofázmányomat, mélyen a szemembe nézne, és azt mondaná "Haver, rohadtul bírom a búrád"
2018. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!