Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok rólam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok rólam? Elsősorban fiúk válaszát várnám.

Figyelt kérdés

Tudom a kérdést elég hülyén tettem fel, de nem ez számít. Na akkor külsőleg így nézek ki: szőkés-barna haj, barna szem és nagyon alacsony vagyok azaz 156cm, 42kg-os és szeplős vagyok. Belsőleg (azon kívűl hogy van egy tüdőm, egy szivem nomeg vesém is van) kedves vagyok (mongyuk ezzel vannak olyanok akik tudnának vitatkozni..) humoros vagyok, őszinte (néha talán túlságosan is, de nem vagyok érzéketlen), nagyszályú vagyok valamilyen szinten (azaz ha nekem vagy a barátnőimnek beszól valaki akkor azt nem fogom annyiban hagyni...). Szeretem a rap-et azaz Eminem-et és Ak26-ot. Ennél több infót nem tudtam magamról leírni, remélem ennyiből meg tudjátok állapítani naggyából milyen ember vagyok. A válaszaitokat előre is köszönöm.

14/L



#fiú #lány #tini #milyenvagyok
2017. nov. 10. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Képet nem küldesz privátban?
2017. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de az a véleményem rólad, hogy tudod, hogy hülyén tetted fel a kérdésed, de ez neked nem számít. Külsőleg így nézel ki: szőkés-barna haj, barna szem és nagyon alacsony vagy, azaz 156cm, 42kg-os és szeplős vagy. Belsőleg (azon kívűl, hogy van egy tüdőd, egy szíved nomeg veséd is van) kedves vagy (mondjuk ezzel vannak olyanok, akik tudnának vitatkozni..) humoros vagy, őszinte (néha talán túlságosan is, de nem vagy érzéketlen), nagyszájú vagy valamilyen szinten (azaz ha neked vagy a barátnőidnek beszól valaki, akkor azt nem fogod annyiban hagyni...). Szereted a rap-et, azaz Eminem-et és Ak26-ot. Ennél több infót nem tudtál magadról leírni, reméled ennyiből meg tudjuk állapítani nagyjából milyen ember vagy. Továbbá a helyesírásodon van mit csiszolni, és 14 éves vagy. Jól gondolom?
2017. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, ezt honnan tudtad?XD
2017. nov. 10. 19:20
 4/71 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló képet nem küldök .
2017. nov. 10. 19:21
 5/71 anonim ***** válasza:

Számomra nem(ennek több oka is van, ezeket most nem írom le mert azt hinnéd, hogy veled van a baj, pedig nem, csak nem vagy az ízlésem), de vannak olyan fiúk akiknek bejönnél :)

16/f

2017. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én mindent tudok.
2017. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Uram Isten 2-es de honnan!? :o
2017. nov. 10. 19:52
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Rólad onnan tudok ennyit, hogy 20 évig kémkedtem utánad. Igazából egy titkos ügynök vagyok, és szinte az összes információnak a birtokában vagyok, ami ebben a világban létezik.
2017. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban azt, hogy fiatal vagy, szóval 16-nak képzellek ugyanezzel a személyiséggel, hogy ne érezzem magam annyira kellemetlenül. :D

Nos, a helyesírásodon és az anatómiai tudásodon van mit dolgozni. :D A külsőddel ennyi alapján semmi baj nincs, de persze az összkép számít.

Látszik, hogy nem fejlődött még ki egy képed magadról, mivel számodra úgy tűnik csak a zenei ízlésed és a másokhoz való hozzáállásod számít fontos információnak, amivel a te korodban még nincs semmi baj, de elkezdhetnél magaddal foglalkozni.

A zenei ízlésed sem épp az én műfajom, de ez nem számítana semmit, maximum annyit, hogy nem férhetnél hozzá a hangfalamhoz. :D

Szóval semmi extra, teljesen átlagos vagy, se jó se rossz, csak létezel. :D

2017. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
76%

Te most komolyan ezzel akarod polírozni az egód?

Én szeretem a szilvásbuktát, 10 lábujjam van, a Föld nevű bolygón születtem és ékeskedik egy anyajegy a jobb vádlimon. Na mi a véleményetek rólam? 10/?

2017. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!