Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet jó autóval csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet jó autóval csajozni?

Figyelt kérdés

Lett egy jó autóm most 28 évesen (a5 cabrio) és mivel szingli vagyok meg nem feltétlenül vágyom komoly kapcsolatra, kipróbálnám mi tud csajozás terén.

Csak nem tudom ez hogy működik, hogy kell vele csajozni?

Éjszaka elmenni kocsikázni, bulihelyekhez és leszólítani csajokat?

Vagy napközben? Valaki világosítson fel légyszi, azt mondják, ha van egy jó verdád, akkor könnyű csajozni, csak nem tom mi a módja :D


2018. júl. 7. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
1. Idió*a vagy,2 Mia fa szt keresel a tini kategóriában?
2018. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de 28 évesen már rég nem a “tini kategóriába” kellene írnod...
2018. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, téged megvezettek, mint Boratot a puncimágnessel!


https://www.youtube.com/watch?v=SFPpmT3mM4U


A cabrio amúgy is a legnagyobb baromság, szétviszi a csaj frizuráját.

2018. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja bocs, tényleg egyben igazatok van, valamiért rossz kategóriába tettem a kérdést.


Ettől eltekintve szerintem értelmesen is lehet válszolni, vagy inkább ne írjatok semmit.

Vagy én is oltogathatok minden egyes válaszolót, nem sok értelmét látom!

2018. júl. 7. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az itt jelen lévők 60% ának szerintem jogsi nincs a zsebébe, pláne meg saját kocsi

honnan a viharból tudnák, hogy kell vele csajozni??

meg aki esetleg rendelkezik is vele (pl én) nem akarok ezzel csajozni, mert nem lotyókat akarok felszedni, hanem normális lányokat

ha már úgy kezded, hogy jajj saját kocsi, van pénz mit a szemét, akkor azzal lányokat nem fogsz felszedni, csak ribiket... a kettő közt van különbség

2018. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Jelenleg nem is kellenek feltétlenül rendes lányok, most kicsit kiélném magam, hiszen újra szingli vagyok.

Emiatt ne ítéljetek el :D

2018. júl. 7. 13:16
 7/10 anonim válasza:

Kèrlek szólj ha kiélted magad :D

Na jo nem :D de hogy válasszoljak normálisan is, a legtöbb buliba ahol voltam mindig a hely előtt parkoltak a jobbnál jobb kocsikkal, és megfigyeltem, hogy viszonylag sokszor kimennek hozzá, beállnak mellé, a kint lévő lányok meg már szaladtak is.. :D

2018. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kocsival csak olyan csajokat tudsz felszedni akik a pénzre mennek

Tehát nem lenne igazi szerelem

2018. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De aki pénzre megy, nem elégszik meg annyival, hogy beül egy autóba, abból végül is semmi haszna.
2018. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy. Csak a filmekben lehet autóval csajozni. Hidd már el hogy a nők nem buknak mindig a beképzelt pasikra. Max azok akin már végig ment a fél város. Hajrá. Neked is sok eszed van
2018. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!