Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 100 000Ft értékű autóval...

Egy 100 000Ft értékű autóval vagy egy 200 000Ft értékű számítógéppel lehet jobban csajozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az számít, hogy valójában a pasi milyen, de a lányok melyiket díjazzák inkább?
2015. máj. 2. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a Minecraft a nyerő
2015. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
lányoknak fogalmuk nincs a bonyolultabb számítógépes programokról egy kocsival többre mehetsz de az drágább hosszútávon
2015. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A 100e Ft erteku auto az bontoszokeveny, azzal meg az utszeli 'dolgozo lanyok' is elhajtanak...


Szamitogeppel csajozni, haaaaat, kis baratom, sokat kell meg noni (foleg szellemileg), mire te tenylegesen csajozni kezdhetsz...

2015. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Függ a csaj személyiségétől. Hogy egy kapcsolatban autózni szeret-e jobban a pasijával, vagy jobban szereti nézni, ahogy a pasija gépezik. Vagy esetleg csak a pénz érdekli, csak azt nézi, hogy milyen értékes tárgyaid vannak.
2015. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Bár egy 100k Ft-os autóba nem lehet nagy öröm beülni.
2015. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ezek szerint azt hiszed, hogy attol fogsz jol csajozni, ha van autod es szamitogeped? Megnyugtatlak nekem van jo autom es csak a videokartyam tobbe van mint 200ezer ... meg is itt ulok a gep elott maganyosan es a gyakorikerdeseket olvasgatom.


Az atlagnal mindig is jobban eltem/elek ... meg is mar 2x elvaltam az eppen aktualis felesegemtol.


Talan lathato, hogy nem az anyagi korulmenyek teremtik meg egy jo kapcsolat alapjat!

2015. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Utóbbival, ha kölcsönadja, hogy Sims-ezhessek rajta! ^^
2015. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyikkel se. Minimum úgy 5 milla körüli kocsi kell, de inkább 10.
2015. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
utolsó :D akinek ilyen eszközökhöz kell folyamodnia, hogy meleg, nedves helyre kerüljön a fasza, ott bajok vannak
2015. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nem te valasztottad a gengszter eletet mi?
2015. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!