Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya vagyok, akkor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok, akkor egy lánynak sem fogok kelleni? Mert nekem eddig nagyon úgy tűnik.

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Hat mi az h csunya?

Nem biztos, hogy mindenkinek ugyanaz a csunya. De amugy van abban valami sajnos amit mondasz.

2018. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy így lenne. Múltkor bementem egy boltba az eladó srác nem tetszett egyáltalán, de egy kicsit beszélgettünk és rám mosolygott többször is. Mikor hazafele mentem, akkor így belegondoltam, hogy igazából nagyon bejött. ha külsőleg nem is vagy a legszebb, személyiségeddel hódíthatsz, nincs vonzóbb egy udvarias kedves srácnál! Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkinél lehet esélyed. Bár aki igazán megkedvel nem fogja érdekelni a külsőd vagy éppen pont az tetszik neki ahogy kinézel.
2018. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted miért választana bármelyik lány egy ronda fiút, amikor annyi jól kinéző van? Semmiért! Törődj bele, ha ronda vagy, akkor egyedül fogsz maradni. Esetleg elmehetsz ku*vázni.
2018. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Kinek mi a csúnya?

Nekem a barátnőm barátja csúnya. Neki meg tetszik.

Nekem egy nagy szerelmemre mondták a barátnőim, hogy csúnya. Én meg őt láttam a leghelyesebbnek.

Na?

2018. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy te csúnya, csak szegény.

Egy csomó celebről vannak hírnév előtt/utáni képek, egy ízléses ruhatár, jó fodrász, stylist sokat nyom a latban.

2018. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem én csúnya vagyok. Minden lány csak visszautasított eddig. És például tinderen, ahol a külső alapján döntenek az emberek, matcheket sem kapok nagyon.
2018. júl. 8. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező.. Én sem kellek senkinek a kinézetem miatt... Minden lány elutasít... 22/F
2018. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem például nem különösebben számít a külső, csak legyen különleges személyisége és életfelfogása, ami nagyjából passzol az enyémhez, és legyen hűséges. Nálam ezek az alapok :)
2018. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát,az első benyomásunkat pedig igenis a külsőről tesszük. Persze egyáltalán nem csak a külső számít,de az első amit valakin észreveszel az a külseje. Ha ugy gondolod csunya vagy,probalj ellene tenni

Ha pattanasos vagy menj kozmetikushoz,kozepen szedd a szemoldokod,jarj divatosabb ruhákban ha eddig nem tetted,változtass hajstílust ha azzal van a gond

Neked is lesz valakid valamikor,csak legyel magabiztos de szerény:) es mosolyogj sokat,az cuki;)

2018. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!