Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg kizáró ok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg kizáró ok, ha egy lánynak aki amúgy nem csúnya, sok anyajegye van?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, eddig elégedett voltam a külsőmmel.Nem mondom hogy szépségkirálynő típus vagyok,de szerintem jó alakom,szép arcom van. Annyi a hibám,hogy sok anyajegy van a testemen és arcomon,kisebbek nagyobbak. Nem szőrös,kiálló bibircsókok,hanem "normális" anyajegyek, csak viszonylag sok. Nekem eddig fel sem tűnt,minden nap látom magam,megszoktam.

Tetszett egy pasi a baráti társaságból, de visszautasított azzal,hogy jó csaj lennék,ha nem lennének anyajegyeim és neki ez nem fér bele. Aztán hallottam másnak azt mondta hogy olyan mintha sz.ar darabok lennének rajtam :D Persze először röhögtem magamban,de aztán nagyon szomorú lettem,azóta is ezen gondolkozom.

Tényleg sok van, most mindet eltüntetni egy vagyon lenne szerintem. Azóta alapozóval,korrektorral próbálom elfedni, de nem igazán sikerül.

Vannak olyan pasik,akiknek ez nem probléma?Eddig nem foglalkoztatott a téma,azóta csak más csajokat nézek,hogy van e anyajegyük és hát nem nagyon van max 1-2.

Tényleg ettől leszek rosszabb?



2018. máj. 8. 07:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
Egy képet posztolhatnál magadról és akkor okosabbak lennénk.
2018. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem Eszternek hívnak?
2018. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 .,,.,,.,, ***** válasza:
90%
Az hülyesèg hogy az anyajegyek miatt, ez meg hogy szar darabok, hát.....elèg hülye felfogás.
2018. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Mádár0218 ***** válasza:
28%

Nem hinném, hogy ez kizáró ok lenne annál akit szeretsz.


Mivel csak leírtad így nehéz véleményt mondani arról, hogy jól nézel e ki, az anyajegyekkel, így ugye pontos képet nem tudunk mondani :D

2018. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus miféle nyomorékokkal ismerkedsz? Szerintem az a gyerek egy szánalmas majom volt akinek nem volt vér a fszában hogy tisztességesen visszautasítson, ezért az anyajegyekre fogta, amitől benned felmerült ez a kérdés.

Szerintem az anyajegyekben nincs semmi visszataszító, pár eldugott anyajegy még kifejezetten izgalmas is tud lenni. Bár ez csak az én véleményem. De ha valakinek ezzel tényleg problémája van azt meg kell érteni. Ez kb olyan, mint a szeplő. Nem tehetsz róla, hogy van. Van akinek nem tetszik, van akinek meg kifejezetten bejön. De attól még nem kizáró ok..max néhány embernél.

2018. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Engem az anyajegy nem zavar, a szeplők viszont igen. Kinek a pap, kinek a paplan:D
2018. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én rajtam is van nemis kevés és elég feltünő,de az 100% biztos hogy nem fogom "levetetni" azért hogy a csajoknak jobban tetszek..Akinek kellek az elkell hogy fogadjon úgy ahogy vagyok,olyannak amilyennek szüledtem. F
2018. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ha nem muszáj az arcom nem pakolnám fel ide,max privátba akit ennyire érdekel. Bár inkább az elv a lényeg.


Itt látszik a vállam,karom pl. (a lábamon szerencsére nem sok van,inkább felső test+ pár az arcon)


[link]

2018. máj. 8. 08:44
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez zavarna embereket, nem is nagyok, sőt valakin kifejezetten jól áll. Nekem például a bal fülcimpámon van egy és olyan, mintha ki lenne lőve a fülem, vagy fülbevalóm lenne, aztán fiú vagyok. :D
2018. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok, szerintem jól áll.
2018. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!