Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim meg akarják ismerni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim meg akarják ismerni a barátomat, de nem tudom, hogy korainak gondolná-e a barátom, félek, hogy megijesztem ezzel?

Figyelt kérdés

A baratommal kb 1,5 honapja kezdtem el beszelgetni, előtte csak latasbol ismertük egymast. 2 hete jöttünk össze. Szuleimnel előkerült a téma, hogy szeretnek megismerni a fiut. Szüleim kezdetektől fogva tudnak róla, mar azt is tudtak, mikor meg csak tetszett az illeto :D Szóval szeretnek megismerni ot, es en benne is lennék abban, hogy bemutassam itthon, csak nem tudom, hogy a barátom hogy reagálna. Mármint lehet, hogy neki korai lenne, es ezzel csak megijesztenem, hogy ennyire komolyan gondolom, ilyenekre gondolok.


Szerintetek kérdezzek ra a barátomnál, hogy benne lenne-e vagy egyértelműen korai es megijedne?


Egy atlag kapcsolatot nézve szerintem korai lenne, de mi olyan szinten egy hullámhosszon vagyunk, meg mindenről ugyanúgy gondolkodunk, a kívülálló emberek sokszor mondjak, hogy “titeket Isten is egymásnak teremtett”, mert egyszerűen annyira hasonlítunk :D olyan nekem a barátom, mint egy lelki tars. (Es ezt ugy mondom, hogy volt mar barátom, de vele nem volt ennyire összhang)


Köszi a válaszokat előre is


2018. júl. 9. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem semmi értelme ennek a kérdésnek, már mikor megismered, át kéne menjen hozzád nem fél év mulva, miaz valami emos gyerek hogy fél bemutatkozni ?
2018. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 miert kellett volna mar akkor atjonnie, mikor megismerkedtunk? Csak 2 hete mondtuk ki normalisan, hogy szeretjuk egymast, addig meg szerintem nincs ertelme bemutatni valakit, mig nem jottetek ossze. Nem emos, es nem felos amugy, de vannak emberek, akik megijednek a szuloknek valo bemutatastol, mert az mar egy ujabb lepcso. Lehetnel amugy egy kicsit kedvesebb is, mindenesetre koszi, hogy valaszoltal :)
2018. júl. 9. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 es senki nem mondta, hogy fel év múlva, csak tekintettel akarok lenni arra, hogy lehet, hogy 2 hét után korainak érzi
2018. júl. 9. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy 2 hét valóban korai. Az első olyan barátommal akit bemutattam a családomnak is vártunk azt hiszem egy hónapot. (Azért nem mondom hogy bemutattam otthon, mert egy közös programon történt)
2018. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó szűrő volt nekem kamaszként. Az én szüleim is hamar meg akarták ismerni, akivel randiztam, tudni akarták, hová megyünk és mikorra érek haza. Bizony sok fiú le is lépett 2-3 találkozás után. De nem kár értük. A férjemet kb.2 hét után mutattam be. Nem volt előre eltervezve, de így alakult. Kirándulni akartunk menni, de jött egy zápor, így felmentünk hozzám. Semmi baj nem volt belőle. Nyugodtan mondd meg a barátodnak, mit szeretnél. Sose Te döntsd el, mit fog szólni a másik.
2018. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!