Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet eselyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet eselyem olyan lanynal aki minden mas emnertol ortozik es utal monden embert?

Figyelt kérdés
Nem tudom mot akarok a lanytol valoszinuleg baratsagot de akar tobbet is de nagyon szimpatikus ugy hogy szeretnek kozel kerulni hozza elore koszi a valaszokat

2018. júl. 10. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirasert utál minden embert
2018. júl. 10. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Álcázd magad sünnek, hátha akkor tőled nem fog irtózni.
2018. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem, hogyan lehet valaki nagyon szimpatikus, aki irtozik az emberektol, es utalja oket, de te tudod :D Nos, ha ez a helyzet, emberkent nem sok eselyed van egy embergyulolonel..
2018. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elso szabaly: ha valtoztatni akarsz magadon,ne mások kedvéért,tetszéséért tegyed,hanem magad miatt.

pl nem azér veszek fel egy jo ruhat pl hogy bejöjjek vkinek,hanem mer vagyok annyira igényes. Az csak egy dolog hogy tetszeni fog vkinek...ne legyel olyan hogy abbahagysz mindent ami neki nem tetszik. legyen önbecsülésed. ja...olyan hogy minden embert utal?pfffff vmi kevésbé gyerekesebb,kevésbé nem-hülye embert kéne talalnod tarsnak...

2018. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen lehet mert gondolom vannak barátai

Meg ha beszélgettek esetleg akk eleve nem beszélne veled h ha felne tőled vagy utálna téged

2018. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!