Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek utan lehet meg eselyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utan lehet meg eselyem a sracnal?

Figyelt kérdés
Randiztunk es igen eddig ilyen friendzone-ba tartozott nalam es sokat hulyultem vele kb minden 2. beszelgetesunk hulyules volt. Az elkoszones 3.taliig oleles aztan 4.talin puszit adott es en nem adtam neki meg kozel hajolt hozzam es masfele neztem mert annyira zavarba voltam de rajottem hogy tetszik a srac 16/L

2018. júl. 12. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet az őrülni az ilyen lányoktól, akik csak szórakoznak a fiúkkal, és tartalékolják őket, hátha egyszer jól jönnek.

Ha nem ábrándult ki belőled, akkor lehet, de mivel nem ismerjük, nem tudhatjuk. Attól függ, hogy mennyire van beléd habarodva.

2018. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ird meg neki a 5.-6.-7. sort
2018. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Siman
2018. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló WTF
2018. júl. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!