Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem egy olyan srácnál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy olyan srácnál, aki eddig csak olyan lányokkal járt, akik külsőleg teljesen mások, mint én?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kivéve ha nincs egy ikred és elötte ő jön vele össze, akkor már te is olyan leszel mint mások :D ilyen hülye kérdést...
2018. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban? Extrém súlykülönbség már erősen kizáró ok lehet, míg pl. a sminkelek-nem sminkelek marhaság csak nektek, lányoknak fontos.
2018. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, ráéreztél, igen, a sminkre is gondoltam. A súlyok között nincs különbség, legalábbis olyan nagyon feltűnő nincs. Meg vannak a "mai lányok", akik kb. ugyanúgy néznek ki. Na, én nem olyan vagyok, de a kiszemeltem meg pont olyan lányokkal járt eddig.
2018. ápr. 25. 06:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mert sokkal több “mai lány” van, akik rettegnek attól, hogy ne álljanak be a sorba. Egyenruha, egyenhaj, egyencipő, egyentáska. Attól még a személyiség a fontos. Ha csinos vagy, akkor nem számít, hogy nem vagy olyan... “mai”. :)
2018. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van!

Lehet annyira megfogod a szemelyisegeddel,hogy azutan mar csakis,kizarolag hasonlo lanyok fognak bejonni neki,mint Te!

2018. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!