Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet bajom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom másfél éve aki megcsalt engem. Azóta senkit sem találtam akihez vonzódtam volna úgy istenigazából.

Mindig írkáltak fiúk akikkel hát elcsevegtem, de sosem lett belőlük semmi, mert vagy perverzek voltak vagy nem akartak komoly kapcsolatot. Aztán most végre találtam egy fiút aki felkeltette az érdeklődésemet. Találkoztam vele tobbszor is, de csak ismerkedtunk es nem tudtam pontosan mik a szándékai,mert mindig barátként búcsúztunk. Volt közben egy fiú akit az iskolában ismertem meg és már elég régóta nem adja fel és írogat nekem és mondta, hogy szeretne találkozni és azt is mondta, hogy elmennék -e vele valahova hát mondom miért ne találkozhatnánk igazából barátok vagyunk és nem tudtam mi lesz ezzel a fiúval aki szimpatikus nekem.

Erre az történt hogy egyre többet találkoztam a másik fiúval igazából 10 nap telt el csak azután hogy azt mondtam a másiknak h találkozhatunk:( tehat 10 napra ra osszejottem vegul ezzel a fiuval aki szimpi. Leírtam annak a sracnak akit a suliból ismerek, őszintén, hogy az történt, hogy a napokban megszerettem valakit. De ez tényleg nagyon hirtelen történt. Tudjátok biztosan miylen a szerelem.

És nem válaszolt és láttam, hogy ők az egyetlen kozos ismeroseim a fiuval. Es felek hogy keresztbe fog tenni nekem. Meg latom, hogy baratok mert mindig lajkoljak egymast, de ezt eddig nem vettem eszre:(

Es most elkenodtem, mert nem akartam,nagyonis megbizhatinak tartottam magam.

Szóval röviden: ismerkedtem regtol egy fiuval,kozben megismertem egy masikat akivel talalkoztam,kozben azt irtam egy masik fiunak h talalkozhatunk es ra par napra osszejottem a masikkal es aztan lemondtam a talit es elmondtam oszinten a szitut. Csak felek,hogy mi lesz belole. Nem lett volna szabad mondanom h talalkozhatunk, ha massal ismerkedtem.

Ne idegeskedjek rajta?



2018. júl. 15. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia írj privibe segítek 17/L
2018. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat akar a szarka...
2018. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, te csak ismerkedtél és őszinte voltál a másik fiúval amikor komolyabbra fordult a dolog. Szóval mindent jól csináltál, ne aggódj:)
2018. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Találkoztam vele tobbszor is, de csak ismerkedtunk es nem tudtam pontosan mik a szándékai,mert mindig barátként búcsúztunk."

Ezt kérlek kifejtenéd te v bárki más?

2018. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi,lehet tényleg értelmetlen volt. Arra akartam kilyukadni, hogy aki most a barátom lett,vele többször is találkoztam. És nem tett semmilyen utalást és szörnyen távolságtartó volt és puszit sem adott sose az arcomra köszönéskor. Tehát mindig hideg es távolságtartó volt. Es nem tudtam, hogy pontosan mit szeretne :D

:)

Koszonom a valaszokat.

Foleg masodik neked:D én is probalom azzal nyugtatni magam, hogy oszinte voltam es mikorra mar biztos volt szepen megmondtam neki. :)

2018. júl. 15. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van gerince a srácnak nem fog keresztbe tenni neked. Amit írtál hogy a srác sokáig próbálkozott és a randin óvatosabb volt pozitívumnak mondható azaz kitartó, nem támad le azonnal és nem akart letámadni téged azonnal.

Ha a mostani barátoddal ismerik egymást biztos van benne annyi jóindulat hogy nem cseszi el a barátja életét

Persze az is számít hogyan tálaltad neki az új helyzetet és ez mennyire sebezte meg. Szerintem nem lesz baj csak ezután se nézd levegőnek a srácot hanem legyetek jóban :)

2018. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!