Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az lenne a kèrdèsem tavaly...

Az lenne a kèrdèsem tavaly novemberben jöttem haza viszont kinn volt egy bankszàmlàm erste sparkasse ami 3 havonta 15 eurot vont le kezelèsi költsègnek. Mi bajom lehet ebböl?

Figyelt kérdés
viszont mikor haza jöttem ugy volt vissza megyünk baràtommal ki de ö meggondolta magàt igy itthon maradtam ès sajnos idàig nem tudtam elintèzni ezt. Mi bajom lehet ebböl? Itthon kezdtem el nem règ dolgozni ès mèg nem küldtek felszolitàst

2018. ápr. 24. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
ha nem szüntetted meg a számládat, akkor mindig vonni fogják róla a pénzt. ha végleg itthon vagy, szüntesd meg a kinti számládat. ilyen egyszerű. ugyanis csak azért mert itthon vagy, ugyanúgy vonják a 15 €-t. akkor is ha nincs rajta pénz.
2018. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Ízlelgessük a kérdést, hiszen a jó kérdés olyan mint a jó bor. Elöször hagyni kell levegőzni, nem szabad rögtön megválaszolni.


"Mi bajom lehet ebből?" kérdezed kiváncsian. Mármint ha 15 eurót levonnak tőled? hmm. Lássuk csak, hagy gondolkozzam...


Például az, hogy kevesebb pénzed lesz???


Nyilván nem bírtad pontosan leírni, hogy mi a kínod, ezért csak tippelek, hogy teljesen le van ürítve a bankszámlád és nincs honnan levonniuk a 15 eurót. Hát igen, ezt valószínűleg valahogy be fogják vasalni. Bankszámlától függ, van ahol lehet minuszba menni és onnantól pörög a taxióra ezerrel.


Az a tanácsom, hogy semmiképpen se hívd fel őket, vagy próbáld elintézni a dolgot. Halogasd a fizetést, biztosan feladják majd egy idő után.

2018. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi bajod lehet ebből? Pl. felhalmozol egy nagy összegű tartozást. Lehet, hogy 1-2 év múlva kapsz egy felszólítást, hogy kamatokkal együtt van 300-400 Euró tartozásod. Én mondjuk nem várnám meg a helyedben, de te tudod.
2018. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg erlelik a tartozast par evig, aztan eladjak egy magyar behajtocegnek, aki majd szepen lenyuz rolad par szazezret es visszaall az egyensuly az Univerzumban.
2018. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 xswerdy ***** válasza:
elég drága számlát sikerült választanod. Ezt mielőbb megszüntetném.
2018. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pontosan. addig szuntesd meg, amig nem sok a minusz. ez nemet vagy osztrak szamla? mert havi 15 euroert tenyleg bazi draga.
2018. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xswerdy ***** válasza:
negyedévente 15 eur, nem havonta, de így is drága
2018. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
no igen, rosszul olvastam en is
2018. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocs telorol irtam azèrt hangzik furàn osztrák,az a fura nem tudok màr belèpni se neten 2 -3 hónapja meg betudtam,kèrdès az hogy magyar ertebe ha bemegyek ugy el tudom-e intèzni van-e kapcsolat köztük?
2018. ápr. 25. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyar Erstében nem tudod lezárni.

Ha nem akarsz kiutazni, küldesz egy ajánlott levelet a bankba, ahol nyitottad és kérsz egy visszaigazolást róla, hogy a számla lezárult. Ha sok pénz van rajt, megadod a magyar számlád ibannal, ahova a fennmaradó összeget küldhetik. Ennyi.

2018. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!