Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felkelteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni egy fiú érdeklődését?

Figyelt kérdés

A kérdésem most elsősorban fiúkhoz szól: nektek mi az, amitől egy lány megtetszik nektek? Amivel "el lehet csábítani" titeket?


A kérdésemet azért teszem fel, mert van egy srác, akibe az utóbbi időben nagyon belehabarodtam... Egy nagy baráti társaságban vagyunk, mellesleg évfolyamtársak. Azon kívül, hogy nagyon okos, udvarias, vicces, aranyos, jófej és még helyes is (nem kicsit :DD), nem rég kiderült, hogy nincs nagyon önbizalma :/ mármint társaságban nagyon felszabadult, de az énképe nincs a helyén. Legközelebb szerintem szeptemberben fogunk találkozni. A válaszokat előre is köszönöm :)



2018. júl. 16. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Ha a srácnak nincs önbizalma kezdeményezz TE.
2018. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igaza van az előttemszólónak.

Azzal megkönnyítheted a dolgod, ha Te mész oda hozzá beszélgetni, megismerni egymást.

Így aztán gyors választ is kapsz arra, hogy te is tetszel-e neki.

Hajrá, sok sikert! :D

2018. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jól írja az első válaszoló. Kezdeményezz neki, csak ilyen kis apró, de konkrét jelekkel. Aztán ha veszi a lapot, és te is tetszel neki szerintem biztos megteszi a nagy lépést és elhív randira:). Nekem sincs túl nagy önbizalmam, sokszor ha tetszik egy lány elmélkedek rajta és végül arra jutok ,hogy meg se próbálom mert biztos úgyse érdekelném. Az ilyen önbizalomhiányos fiúk nagyon fel tudnak szabadulni ,ha látják ,hogy lehet mégiscsak létezik olyan ,hogy tetszünk valakinek :D
2018. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy akár írhatsz is neki. Biztos nem venné rossz néven :P

Mert úgy tűnik neked kell az első lépést megtenni

2018. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen a többiekjol irták detényleg, denemakarok OFF-olni

Deha a csávonak másvalakitetszik akkor telyesen mindegy,hogy mitcsinálsz akkorsem tudod elcsábitani..szerintem

2018. júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát, ha óvatosabb akarsz lenni, próbáld meg, hogy szeptemberben amikor tlaálkoztok (gyanítom suli) vagy, ha az előtt látod akárhol próbálj senki finom jelzéseket adni. pl. ránézel és finoman mosolyogsz, vagy kicsit ráharapsz az ajkadra közben, esetleg ráköszönsz, ha már láttátok egymást (gyanítom igen). Ha nem veszi a lapot akkor menj oda stb..


Ha meg bátrabb vagy írj rá most azonnal :d

2018. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!