Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell felkelteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felkelteni egy fiú érdeklődését, ha nem ismeritek egymást?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok mint pl. Strand, bolt , suli, edzés, metró stb.

2016. aug. 16. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá valamilyen ürügyel pl:nem tudnál segiteni be állitani a telómat létszi:P
2016. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy "bekenni a hátamat naptejjel":D!
2016. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem tudod, merre találom a ...-t?

Bár szerintem erről (és az összes többi kezdeményezős dumáról) azonnal levágja, hogy mi a helyzet. Ez persze nem feltétlen hátrány, úgyis ez a célod :D

2016. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Marci/2000/ ***** válasza:
100%
Szia, nem tudom mennyire alkalmas meg, de azt gondolom, hogy semmilyen erőltetett cselekedetre nincs szukseged. Hidd el egy fiúnak sokkal hamarabb, es ami fontos komoyabban feltudod kelteni az érdeklődését feled ha pl metron ((ahogy említetted) melyen a szemebe nézel, es amikor o eszre veszi radnez, (magyaran szemeztek) bevetve minden tehetséges ra mosolyogsz es kisse elfordulsz, legalábbis megszakítod a szemkontaktust. Nem lehet jobb nem erőltetett első benyomást tenni, márpedig az a legfontosabb😉 16/F
2016. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fakocsi ***** válasza:
100%

Az elso valaszt felejtsd el, az se volt normalis aki irta.


Ne kezdj el ripacskodni, semi felekeppen. Sokszor hiaba kelted fel egy sracc erdeklodeset, meg neonreklammal sem fogja levagni eleg gyorsan. Hidd el tapasztalat :D

Jo story ide. Taborban voltunk a batyammal. Eppen strandos program volt, amikor ket csini csajszi odajott hozzank es meginvitalt minket egy kis pancsira, mire en fennhangon kozoltem veluk, h ebed utan 2 oran at nem szabad a vizbe menni :D


De van meg millio egy ilyen tortenetem. Ha akarsz valamit akkor add oda neki a szmod egy cetlire irva es kesz. abbol mar erteni fogja. Vagy kerd el a telefonjat es ird bele a szamod. Ha tetszel neki ir ha nem akkor enm, es nem fog kur*ank gondolni, csak ne add oda igy tul sok sraccnak mert aztan nagy lesz a kavar :D

2016. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!