Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan mondjam neki azt hogy nem szeretnék semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki folyton találkozni akar velem. Azt mondja nagyon tetszem neki. Nekem is bejön a srác egy kicsit.De mikor találkozni akar nekem nincs hozzá kedvem. És úgy érzem nem is akarok tőle semmit. De mikor vele vagyok akkor jól érzem magam.

Attól még próbálkozzam hátha jobb lesz? Adjak neki még esélyt? Ha nem akkor hogyan mondjam el neki?



2018. júl. 18. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Randizz vele, adj neki egy esèlyt, ha mègsem èrzed a 'szikrát' mondd meg neki mèg időben!
2018. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszer már randiztam vele, de nem éreztem a "szikrát".
2018. júl. 18. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!