Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályunkban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályunkban aki nagyon tetszik nekem, Még nem mertem neki elmondani mert félek hogy ő nem érez semmit irántam illetve csak kicsúfolnának. Hogyan mondjam el hogy szerelmes vagyok belé? Tippeket kérnék.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 17:24
 1/9 anonim válasza:
Hanyadikos vagy?
2017. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

-Szia! Nem lenne kedved elmenni valamikor fagyizni? (bár most elég hideg van)


A lényeg, hogy hívd el egy helyre ahol tudtok beszélgetni. Ja, és ne az osztály előtt tedd meg ezt, hanem hívd ki a teremből, a lényeg, hogy ketten legyetek.

2017. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem járunk!
2017. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Értem miről beszélsz. Egyébként hetedikes vagyok
2017. ápr. 21. 21:25
 5/9 anonim válasza:
Ha szereted vagy tetszik neked akkor kit érdekel hogy mit gondolnak a többiek .Mult évbe en is 7 .es voltam es kiderült h tetszettem egy fiúnak csak nem merte elmondani azt hitte h cikiznifogjak úgy hogy nem lett belőle semmi .De azóta is jó barátok vagyunk.
2017. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova és szerintem eből le fog esni neki minden és nem kell nyilvánosan hanem csak úgy kettesben pl mikor egyedül van meny oda hozzá és kérdezd meg. Sok sikert 😊
2017. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 ezzel az a baj hogy busszal jár és nem tud eljönni velem sehova mivel egy másik városban lakik
2017. ápr. 22. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz? Lehet hogy ismerlek.
2017. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom tortent e valami a dologgal, de ha a lany jo tanulo megkerheted, hogy segitsen neked a felzarkozasban es ha sz megvan akkor beszelgess vele, pl. hogy milyen zenet hallgat es ilyenek. Egyebkent 7.esek meg ugymond "picik" es lehet, hogy kinevetnek ha olyat mondasz valakinek, hkgy szep vagy es ilyenek, de amikor ezek a lanyok akik kinevettek, mert elmerted hivni a baratnojuket valahova, vagy mert elmerted mondani hogy tetszik neked kesobb olyan embert akarnak mint te es majd magukba nezne, hogy miert is kellett nekem kinevetnem ezedt xy-t ? Remelem segitettem valamennyire es ha van valami fejlemeny akkor szolj nekunk is:D

2017. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!