Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy még visszaír?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy még visszaír?

Figyelt kérdés
Párszor összenéztünk amúgy nem ismerjük egymást, egy suliban vagyunk, egyel jár alattam. Tegnap este jelöltem be, seperc visszaigazolt, kicsivel rá ráírtam (köszöntem). Nem láttam még, de azóta csomószor volt elérhető. (meghát lassan eltelik egy nap). Van rá esély, hogy valamikor még kapok viszonzást egy-két napo múlva, vagy engedjem el? :D

2018. júl. 20. 19:48
 1/10 A kérdező kommentje:
második sor közepe: nem látta még*
2018. júl. 20. 19:57
 2/10 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom megmondani neked, hogy van-e esély arra, hogy visszaír, de ha elengeded, akkor könnyebb lesz. Ha netán nem írna vissza, nem ér meglepetés, ha viszont mégis, akkor nagyon örülni fogsz neki. Én is ezt csináltam, mikor ilyen helyzetben voltam. :)
2018. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kuka, esélytelen, szingli maradsz.


Há má mé ne vóna?

2018. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk írjál valamit, amire lehet reagálni, válaszolni. Egy szia nem túl sok.
2018. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha csak annyit írtál, hogy szia, akkor az ember várja a folytatást miért is írtak rá. Lehet látta,de nem nézte meg mert csak az volt hogy szia. Kicsi az esély rá de lehet hogy zavarában inkább meg se nézte.

Legyél határozzott és mond meg neki hogy tetszik neked, kicsit dicsérd meg hogy szép, stb. Ne legyen túl nyálas, de száraz se. Abból kiderül hogy lesz tovább.

2018. júl. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is írt már így egy srác, hogy egy sima "szia"-val indított. Aztán úgy voltam vele, hogy minek nyissam meg, van jobb dolgom, stb. De nem igazán adta fel, írt hogy mi van velem, miket csinálok nyáron, stb. Végül válaszoltam neki és nagyon pozitív csalódás volt számomra. Ez tavaly nyáron történt, otóberben összejöttünk és azóta együtt vagyunk.

Egy sziával még nem kelted fel senki érdeklődését, írj neki nyugodtan hogy milyen napja volt, van e kedve ismerkedni és beszélgetni. Ha ezekre sincs válasz akkor hagyd, 1 hétnél többet én nem szánnék rá ha addig semmire sem ír, mert a végén beleéled magadat és nem jön össze.

21/L

2018. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Fontos, hogy semmiképp sem szabad nyomulni, mert az rossz benyomást kelthet, szóval azért óvatosan az írásokkal :D

2018. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És, ha így három nap távlatából akarok írni valamit, kb. mit? :D
2018. júl. 22. 00:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Pl megkérdezheted miket csinál a nyáron, van e sok programja. Erre azért már “illik” válaszolni. Meg hát ha egy sziára nem reagál, az olyan semleges érzés. Ha viszont egy kérdésre(!!!) nem válaszol, az egyértelművé teszi hogy nem érdeklődik irántad. Meg kell próbálni:)

21/L

2018. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
más formában, más platfromojn tettem fel kérdést, vagyhát olyast írtam amire "illik" lehet válaszolni. Látta is, de semmi :D. Csak gondoltam leírom
2018. júl. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!