Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha egy jóképű, értelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy jóképű, értelmes 17 éves srác nem jár szórakozóhelyre, sem fesztiválokra és nem csajozik, nem volt még barátnője, akkor elvesztegeti a fiatalságát? Leírásban bővebben

Figyelt kérdés

Tehát hogyha van egy 17 éves srác és nem jár szórakozóhelyre, nincsen barátnője, még szűz, akkor Ő bánni fogja később, hogy nem élte ki fiatalon magát és nem feküdt le sok-sok csajjal még fiatal korában? Ennek ez a rendje, hogy ilyenkor szórakozik az ember és majd később keres talán normális párkapcsolatot, kb. 22 éves kor után? Addig nem is nagyon kell hosszútávban gondolkozni? Mivel ez a srác egy vele egyidős(max. 1-2 évvel fiatalabb) lánnyal szeretne összejönni és vele leélni az egész életét.

Erről mi a véleményetek? És kérlek a szín tiszta igazságot írjátok, ne gyertek azzal, hogy ritka manapság az ilyen fiú, satöbbi.



2018. júl. 22. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 19-21 között csap a lecsóba, 25-27re megkomolyodik, sztem az 'jó'.

14-17 évesek még nagyon gyerekek, bár ők megvannak győződve az ellenkezőjéről.

És visszakérdeznék. Muszáj ' belecsapni a lecsóba'?

2018. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Fáj ez neked
2018. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Másról nem tudok nyilatkozni, de én bánom, hogy elcsesztem a tinikorom.
2018. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azta rohadt... az ikrem fiúban ... pont most akartam kiírni a kérdésem hogy nem e baj hogy sosem volt barátom 😮 engem is érdekelne... sajna tök kimaradtak a bulik meg ilyenek 😣 am szerintem ha akarsz menj szórakozni, de ha nem érzed úgy akkor ne ☺

17l

2018. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

szerintem igen, nekem most 20évesen tök más bulizni, mint 16 évesen volt. akkor mást volt az értelmi szintünk és sokkal több mindent megtettünk, amik nagyon jó emlékek maradtak, biztosan más lesz 25 évesen is bulizni menni, mert már most is lenézem a 15-16 éveseket , mit művelnek, amikor tudom, hogy mi se voltunk sokkal jobbak, sőt ....

meg azok a kapcsolatok, kalandok, amik abban a korban alakultak ki, meg az érzések, azokat sose fogom már tudni visszahozni.

szerintem elpocsékolja fiatalságát. én ha visszamehetnék az időbe, minden hétvégén partiznék.

2018. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen kezdtem bulizni és 17 évesen egész nyáron buliztam. Nem történt semmi érdekes. Idén nem volt időm még elmenni. (18/L) Én is félek attól, hogy mit hagyok ki fiatalon, de próbálom elnyomni, hisz mindenki más. És ha nem bulizol, hanem megismerkedsz valakivel, összeházasodtok, családot alapítotok, aztán boldogan leélitek az életetek, az miért baj? Neked ez jelenti az életet, ne vezesd magad félte mások gondolkodásával, hisz egyik sem jobb, mint a másik.
2018. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-osnak igaza van.


Ezt egyedül te tudhatod, te érzed. Te vágysz erre? Ez itt az egyetlen kérdés.


Én soha nem jártam bulizni, mert soha nem voltam bulizós fajta, nem vágytam ilyen helyekre. Már tini koromban is a szerelmet kerestem, és nem a kalandokat. Én is úgy gondolkodtam, ahogy te. 26 éves nő vagyok, csak egy pasival voltam úgy együtt (azt is kapcsolatban), és nem érzem magam ettől kevesebbnek. Sőt, azt sem bántam volna, ha sose fekszek le más pasival rajta kívül, mert erre sem vágytam - sajnos vége lett a kapcsolatnak, úgyhogy kénytelen leszek :)


A lényeg, hogy te döntsd el, neked mi a jó. Ne hallgass azokra, akik szerint "elpocsékolod" a fiatalságod, ha te nem érzed úgy, hogy akarod ezeket a dolgokat. Ha viszont akarod, akkor ne fogd vissza magad. Ennyi.

2018. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy később megbánom. Ráérek elkezdeni az ilyen dolgokat majd később 18-20 éves korom körül is?
2018. júl. 30. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha el akarod kezdeni, miért számít, hogy 17 vagy, vagy épp 18? Ha meg nem akarod elkezdeni, egy év múlva sem valószínű, hogy akarod majd. Ne kényszeríts magadra semmit, amit nem akarsz.
2018. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Van akit később zavarni fog, hogy nem élte ki magát... de van akit meg egyáltalán nem.

Ha nem szeretnél szórakozóhelyre menni, ezerrel csajozni... akkor ne tedd.

Ha úgy érzed hogy szükséged van rá, akkor pedig inkább most éld ki magadat mint később.

De alapvetően ha te úgy érzed hogy nem hiányoznak a bulik meg az hogy átmenj a fél városon... akkor nyugodtan szerezz magadnak már most egy olyan barátnőt akivel komoly kapcsolatban lehetsz.


18/L

2018. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!