Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú a suliban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú a suliban, még soha nem beszéltünk. Ami miatt azt gondolom hogy talán tetszem neki az az hogy sokszor összenézünk és ha elmegyek mellette mindig engem néz. Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Volt egy olyan alkalom hogy a lépcsőn jöttem és ott állt a haverjaival és amikor én mellette mentem el a haverjai elkezdtek mosolyogni meg lökdösték őt, és a nevét mondogatták. Tudom keveset írtam le amiből meglehetne állapítani hogy most igen vagy nem,de csak ennyit tudok.

2018. júl. 22. 18:10
 1/7 anonim válasza:
Igen, elég valószínű, hogy tetszel neki. Ha neked is akkor nyugodtan mosolyogj rá vagy akár köszönhetsz is neki, nincs abban semmi gáz. Vagy esetleg ha ismered az egyik haverját rá is kérdezhetsz.:)
2018. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki
2018. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok, csak az a baj hogy szerdán vége a sulinak és félek bármit is csinálni..
2018. júl. 22. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ti még július végén suliba jártok? :O
2018. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha vége a sulinak akkor meg pláne lépd meg az előttem tanácsoló gondolatát! Főleg ha félsz, ha meg mégsem jó a megérzés, lesz egy nyári szünet, hogy jót röhögjetek rajta később ;) értem ez alatt, hogy egy visszautasítás sem kínos. Ha nem teszel semmit, bánni fogod kesobb! Én is sokszor voltam így ezzel sulis koromban.
2018. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Otthon is téged néz, amikor elmegy.
2018. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi történt azóta?:)
2018. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!