Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek benne lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek benne lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tetszik egy fiú barátom,viszont nem vágyok most kapcsolatra. Nem szeretném elveszíteni a barátságát,mivel elég fontos nekem. A lényeg,hogy még soha nem feküdtem le senkivel,és egyelőre várni szeretnék az igazi szerelemre,de ő nagyon tetszik. Az a helyzet,hogy ennek ellenére szívesen csókolóznék vele, ha közben a barátságunk is ugyanúgy működne. Fiúk,ti benne lennétek egy barátság extrákkal kapcsolatban ilyen feltételekkel?

2018. júl. 24. 00:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Oh, és egyébként 17/L.
2018. júl. 24. 00:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan :D 17/F
2018. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Szia, bocsi de én alapból nem hiszek annyira a fiú lány barátságba annyira. Ez a barátság extrákkal kapcsolat még HA működne is valamikor nagy csalódás lenne belőle ha a fiú szerelmea lesz közben beléd vagy te leszel szerelmes valakibe ezért kioffolnád. Képzeld azt amikor legközelebb taliztok hogy mi lenne most ha együtt lennétek vagy épp randiznátok
2018. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem kellesz neki, ha pedig igen, akkor kis ribinek tart, és kihasznál majd, idővel pedig arra is rávesz, hogy feküdj le vele, mert őszintén szólva, ha 17 évesen ilyen barátok extrákkal kapcsolatot akarsz, akkor nem kicsit vagy olcsó! Az ilyen kis tini ribikből lesznek azok a nők, akik minden pasinak szétteszik a lábukat, de a szexet egyikkel sem képesek élvezni! Szerintem nézz mélyen magadba!
2018. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ez számomra "illúzióromboló", ha valaki odajön, "ez max csak ..." még akkor is, ha tényleg csak barátság szintig elvihető a kapcsolat, akkor is problémásnak tartom.

A "barátság + csókolózás" pedig nem tudom miért jó.

2018. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha durva leszek, de te tipikus az a rosszabb fajta sz*rkavarós, gerinctelen csaj vagy, aki szeretné, ha minden fiú az ujja köré lenne csavarva, és úgy használja őket, ahogy kedve tartja.


Tetszik a fiú, de nem akarsz tőle semmit, de azért smárolgatnál és dugnál vele, várva, amíg nem találsz igazi pasit. Eleve azzal a szöveggel nyitsz, hogy barátok vagytok, és nem szeretnéd, hogy ennek vége legyen. Azaz érzelmileg manipulálod. Aztán mit sem törődve azzal, hogy a fiú mit érez, simán kihasználnád. Amikor pedig egy számodra jobb pasit találnál, akkor pedig ridegen dobnád (azzal nem foglalkozva, hgoy ő esetleg beléd szeret), és ha elkezdene teperni érted, akkor pedig úgy állítanád be a dolgot, hogy te csak a barátságotokat akarod megóvni, és jobb, ha ez megmarad, de ennek most a fiú a gátja azzal, hogy nyomul, miközben te az elején leszögezted, hogy barátságról van szó. Tehát még a fiú lenne a hibás.


Látom előre ezt, az ilyen lányok, akik ilyeneket írnak, mind ilyenek. Nem tudom, mi bajotok van, milyen személyiségzavarban szenvedtek...


Ha egy fiú tetszik, akkor járj vele rendesen, ha pedig nem érzed, hogy komolyabb lehetne köztetek, akkor pedig maradjon barát és semmi több. Dönts úgy, mintha gerinced lenne, és vedd figyelembe a másik felet is, ne csak saját magaddal törődj.

2018. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk még hozzátenném, hogy ha jól nézel ki, és a fiúnak van esze, akkor jól megdug és utána hagy a fenébe. Ha nincs esze, akkor beléd szeret, és a kutyád lesz, ahogy te szeretnéd, miközben te más pasik után kajtatsz.
2018. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam az előttem szólóknak igaza van.

Volt egy fiú akivel mi is jó barátok voltunk/vagyunk aztán pár hete megcsókolt, és hát elég szarul esett mikor közölte hogy amúgy ő nem akar semmit. Mert eléggé megkedveltem. Úgyhogy ez az ötlet úgy szar ahogy van. A barátsága hidd el fontosabb mint az hogy kiéld magad

2018. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!