Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudok bízni benne? 19/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudok bízni benne? 19/L

Figyelt kérdés

21 éves fiúról beszélünk, meg rólam. Én 19 vagyok. Nem vagyunk már tinik mégis ebbe a kategóriába raktam a kérdést. :)

kezdjük elölről. a kapcsolat 2014.11.18-án kezdődött. úgy ismertem,meg hogy nagyon zülött volt ő is meg én is és volt egy közös ismerősünk aki szintén.. és hát a züllés összehozott.

ő nem sokkal később már decemberben megcsalt. lefeküdt valakivel. egy nálam sokkal jobb csajjal .az ágyban is jobb volt és a testi adottságai is jobbak voltak férfi szemmel pl mell ilyenek.

nagyon megbántott vele .én nem feküdtem le akkor senkivel csak smároltam 1-2 haverommal .aztán ő is elkezdte ezt a smárolgatást..

fél évvel később összeköltöztünk és elhanyagolt igen rendesen. elkezdett beszélgetni egy lánnyal akinek azt mondogatta "szeretlek". sírva könyörögtem,hogy hagyja abba,de nem tette..

jóval később hagyta abba.

aztán külön költöztünk.. akkor mégbunkóbb lett. megint talált egy csajt akivel írkált .és hiába mondtam hogy hagyja abba nem tette.. szintén sírva könyörögögtem... de betelt a pohár.

lefeküdtem egyik fiú barátommal mondom visszaadom..

1hétig haragba voltunk aztán kibékültünk .ugyanúgy folytatta és ugyanúgy tudtam h nem vagyunk kvittek. lefeküdtem megint valakivel ,és megint.. ő megint csajozott .én megint sirtam.és ez így folytatódott.

szakítottunk párszor.. de semmi változás.

elhanyagolt. talizni szerettem volna vele, de még írni se bírt hogy ne talizzunk. hagyott szenvedni. 2-3 hétig nem taliztunk holott a busz 20perc lett volna mindkettőnknek..

én volt hogy mentem és vártam. de nem jött.

vég szenvedtünk majdnem három évet.. de leőbbb szakítottunk,mert úgy éreztem elegem lett és nem szeretem. aztán ő úgy érezte küzdenie kell értem.. tetszett hogy végre törődik velem és bedőltem neki. mert utána szintén elhanyagolt.

megtudta hogy többel csaltam meg mint miről tud..és lefeküdt egy volt barátnőmmel. azzal annyira megbántott,hogy utána nem beszéltünk végleg. mondom befejeztem.neki lett bnője, nekem pasim..

aztán hirtelen mindketten szinglik lettünk és elkezdtünk beszélgetni.

kiderült, hogy ő se volt szent nem 1emberrel csalt meg.

az fáj nekem ,hogy én mindent megadtam neki.. szeretetet,törődést..ha épp szxelni akart az is ment..

és mégis megcsalt.

én meg azért tettem,mert az első megcsalásán nem tudom túltenni magam. nem találtam nála jobb pasit. így nem vagyunk kvittek....

most is mai napig ezen kattogok. most is ezért nem alszom.. :)

manapság már találkozgatunk. ír rendesen. talizunk sűrün . kedves velem. érzem, hogy szeret.

nem vagyunk együtt, csak talizgatunk

én nem csalnám meg ha összejönnénk..mert szeretem

de az a kérdés ő megcsalna e ? én azért nem jönnék össze vele,mert az hogy ennyi megcsalás kiderült az nagyon fáj.. mert ok nélkül történt. mindent eldobtam érte ,mindent megtettem hogy neki jó legyen.és mégis megcsalt.

azt mondta nem kell neki más nő engem szeret .3+ év után ezt mondja lehet el kéne hinni.

csak félek,hogy megint bele bonyolódunk és szenvedés lesz.

én már nem csalom meg többet. ha ő megcsal én csak dobom..

de vajon tényleg szeret ? tényleg nem csalna meg ?

most nagyon édesen viselkedik már egy ideje. lehet megváltozott és rájött nem kéne játszani.

valami kellene amivel meglátom,hogy meg tudok bízni benne vagy sem..nem jut eszembe semmi hogy tudnám kideríteni


2018. márc. 29. 02:12
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Annyira édes kis butuska vagy.... :)
2018. márc. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hinné az ember, 19 évesen már több esze van egy lánynak...

Hagyd a francba, te is hülye voltál.de ettől a nyomoréktól találsz jobbat :)

2018. márc. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi ésszel és ilyen mély érzelmekkel feltétlen meg kell bíznod benne!

Ugyanúgy, mint a foltnak a zsákjában.

2018. márc. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Elkezdtem olvasni, de aztán feladtam. Kis takony GYEREKEK züllenek, csalják egymást stb.

Nem baj, belőletek lesz a jó proli.

2018. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

A végéről kezdtem olvasni, és valamiért elkezdtelek védeni, de igaza van #3-nak, mindketten megéritek a pénzeteket.


"én nem feküdtem le akkor senkivel csak smároltam 1-2 haverommal"


Szerinted ez normális? HAHÓ! Ha együtt vagy valakivel, a mást csókolás is megcsalás kisasszony... -.-


"lefeküdtem egyik fiú barátommal mondom visszaadom.. "


Jaaa, hát persze...mert félév összeköltözés után, miközben másnak írogatja, hogy szereti, és láthatóan szarik rád, majd szétköltözés után erre ez a válaszreakció. Értem...nem is az, hogy ott hagyod, és többet hozzá sem szólsz. Ááá hol...minek kellett egyáltalán összeköltözni így, hogy ő is mással kefélget, meg te is másokkal smárolgatsz? He?! Ez így úgy néz ki, mint egy tartós kapcsolat, ami megér egy összeköltözést?


Lényegében te ugyanazt csinálod, amit ő. Szóval nem tudom, miért panaszkodsz. Csak hol ő fekszik le mással, hol te.


Megadtál neki mindent? Mégis mit? Szereti, ha másokkal smárolsz? Szereti, ha félrekefélsz? A leírásod alapján pont a legfontosabbat nem adtad meg neki: nem szeretted.


Szóval szerintem legyetek együtt és játsszátok ezt örökké, hogy hol ő csal meg téged, hol te őt, nyilván nektek ez a szimpatikus, mert ha véletlenül másnál köttök ki, akkor nem csak egymást fogjátok tönkre tenni.

2018. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig,de nekem az jött le a regényből hogy mind a 2-en Bűnösök vagytok..Ha ő megcsalt téged akkor te miért is ne? Szép kis sztori igaz ? :)
2018. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdésed meg ugye az volt hogy Meg tudok e benne bízni? Hát kérdező..Abba tuti bízhatsz hogy megcsaltátok egymást..az aztán biztos.Ez egy se veled se nélküled szitu.
2018. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:

.................. Morális pöcegödör.......... mindketten durván elvagytok bszva. :) Nem csalnád meg de végig qrt a fél város és áh ő is biztos megbízható elvégre csak a másik felét bszta meg a városnak.. XD Következmények meg persze minek.. csináljon bármit a másik az úgy tök jó ha bocsánatot kér meg ha 2 hétig odafigyel a másikra...


Pont ugyanannyira vagytok megbízhatóak.. semennyire.


26F

2018. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM NEM.

Szegyellem hogy a korosztalyom ilyen!

Engem a baratom 1,5 ev utan csalt meg es hagyott el egy lanyert. Teljesen tonkrementem. Kb 1,5honappal kesobb kibekultunk es elkezdtuk elorol ujraepitenia a kapcsolatot, kijavitva a HIBAKAT mindket fel felerol, ami a megcsalashoz vezetett. De nem rogton az elejen, hanem evek utan..

Rettenetesen nehez volt az elejen, es meg most 1 evvel kesobb is az. Mar valamennyire bizok benne, de a kapcsolatbol eltunt az artatlansag, a bizalom, a hit.

Egy normalis, nem kavaros, jatszadozos, passziv agressziv, feltekennye tevos kapcsolatot EGY megcsalas utan talan meglehet menteni, de en a mai napig sokszor ketelkedem abban, hogy valaha is bizni fogok benne, ferfiban, vagy barmilyen mas emberben. Masodjara ha kiderul hogy csak beszelget is valakivel vagy egy buliban reszegen csokolozik, azonnal kidobom. Nem erdekel, hogy ugy ereztem mindig es erzem, hogy o az igazi. Ha nem bir melletted maradni, akkor nem az..

Bosszubol visszacsalni? Sirva konyorogni neki? Kajtatni utana? Normalis vagy? Hol az onbecsulesed? Szedd ossze magad es ha majd kiheverted lelkileg, akkor kezdj el csak ismerkedni. Amikor egyedul is boldog vagy. Nem hiszem, hogy annyira megvisel a dolog, hogyha ennyi megcsalast eltursz. Es nem hiszem, hogy igazan szereted, hogyha te is ilyeneket muvelsz vele. En akarmennyire haragudtam a baratomra a megcsalasert, mert amit o tett velem, a sok hazugsag, falazas, a legutolso, undoritobb dolgok a hatam mogott, en akkor se tudtam soha artani neki, mert annyira szerettem. Meg o cseszett at engem, megis utana nekem is volt buntudatom, hogy egy buliban mas sraccal tancoltam es elcsattant egy csok, mikor kulon voltunk mar hetek ota...

Ha igazan szeretnetek egymast, meglenne az alapveto tisztelet. Mindenkinek jar egy masodik esely, de itt nem is arrol van szo, hogy hanyadik esely ez neki, hanem, hogy a kezdeti viselkedesetek alapjan egymassal, eselyetek se volt..


Rovid valasz; azt, hogy bizhatsz-e valakiben sosem fogod tudni 100%-ra, az ido majd bebizonyitja, igy, vagy ugy. De a tapasztalataid alapjan csak tudsz kovetkeztetni, nem..?

20/L

2018. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden olyan kommentet ,ami rossz nézetű megmagyaráztam priviben!:)
2018. márc. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!